Vyska “Za jedno kocham” w sam raz na walentynki!

Share
Czas czytania:2 Minut, 55 Sekund

„Za Jedno Kocham”, oto najnowszy walentynkowy i bardzo zmysłowy singiel Pauliny Wysoczańskiej znanej pod pseudonimem Vyska, która znów zachwyca swoim głosem.

Tekst do piosenki napisała Małgorzata Iżyńska znana częstochowska poetka współpracująca z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej.

Vyska „Za Jedno Kocham”

Muzykę skomponował Robert Madziarz (Sound Travel Studio), który odpowiada za całe instrumentarium, produkcję mix i mastering.

Piosenka utrzymana jest w klimacie smooth-popowym lat osiemdziesiątych, który jest zawsze melodyjną aranżacją. Oryginalne gitarowe dźwięki idealnie podbijają tekst o miłości, który od pierwszego wysłuchania wpada w ucho.

Vyska "Za jedno kocham"

Vyska “Za jedno kocham”

„Za Jedno Kocham” od razu stała się oczekiwaną piosenką, bo kto nie lubi dobrych piosenek o miłości. Piosenkę wspiera również teledysk, w którym u boku Vyski wystąpił model Wojciech Grychnik oraz para tancerzy:

Magdalena Dederko – Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich w kategorii U16 (poniżej 16 roku życia) wielokrotna Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategoriach U16,U19,U21.

Mistrzyni Szwecji i 2 krotna Mistrzyni Niemiec.

Szymon Ziętal -Wieloletni tancerz, instruktor, choreograf, nauczyciel i propagator tańca.

Produkcję teledysku zrealizował Michał Skotnicki – FORFUNMEDIA.

Tego warto posłuchać.

Produkcja muzyczna: Robert Madziarz – SOUND TRAVEL STUDIO
Produkcja teledysku: Michał Skotnicki – FORFUN MEDIA GROUP

Foto okładki: Foto-S Kasia Szymczyńska

Teledysk powstał dzięki wsparciu i współpracy:

Make up: Anna Kaczmarek – Ana BarKing ARTI Studio.

Hair Stylist: Dorota Kuśnierz – SALON FRYZJERSKI ZA KULISAMI.

Monika Fidelak – Studio Tańca i Fitness Body Desing.

Ewa Klimczak – Hotel Zielona Weranda

Vyska czyli Paulina Wysoczańska wokalistka, która od dziecka brała udział w różnych regionalnych i ogólnopolskich festiwalach, zdobywając nagrody i wyróżnienia w muzyce popowej, jak również w folklorze. W roku 2006, jako wokalistka Deja Vue, nagrała singiel pt: „Już nie słyszę Twoich słów” kompozycji Roberta Madziarza.

Uczestniczka wielu projektów muzycznych m.in. Positve Virus razem z Robertem Madziarzem – obecnym producentem z ogromnym muzycznym talentem, z którym współpraca przeplata się już od lat- gościnne koncerty, program Mam talent, Szansa na sukces. Przez krótki okres również uczestnik Studio Piosenki Metro w Wieluniu.

Od 2021 współpraca z Robertem nad nagraniem debiutanckiej płyty jako Vyska. Od tego czasu wiele koncertów akustycznych, jak i wydane trzy single:

Debiutancki Singiel „Mój sen i Ty” (sł. I muz. Robert Madziarz) h[ps://youtu.be/WlNgLbksMOU

Odejdę z wiatrem” (sł. Agnieszka Kuchnia-Wołosiewicz, muz. Robert Madziarz) – piosenka wsparta teledyskiem (Kuba Zieliński – In the Field) h[ps://youtu.be/8Z3WziDHW9A

Piosenka świąteczna „Magicznych Świąt już czas” (sł. Agnieszka Kuchnia-Wołosiewicz, muz. Robert Madziarz) teledysk: Da Studio Production Jerzy Konieczek. h[ps://youtu.be/Q2opEB2a_h8 Premiera miała miejsce w programie „Pokój na poddaszu” w TVP3 Katowice h[ps://katowice.tvp.pl/65067150/pokoj-na-poddaszu-13122022

Twórczość promowana jest przez wiele stacji radiowych w Polsce m.in. Radio Ziemi Wieluńskiej, Radio Fiat, Polskie Radio Lublin, Radio Mbox, Radio Praga, Radio Opole, Polskie Radio Rzeszów, Polskie Radio Szczecin, ale również przez polonijne stacje poza granicami: Wietrzne Radio Chicago, Radio Sami Swoi Londyn, Radio Islander na Wyspach brytyjskich, Radio Muzyczna Cyganeria;

Wiele portali muzycznych i kulturalnych zarówno w Polsce, jak i za granicą promujących również słynnych artystów również piszą o Vysce:

Neran.pl – link

Muzykoholicy.pl – link

Czarnonaczarnym.blogspot.com – link

MegaKultura.pl 

M-Mag.pl link

Regioneo.pl (wywiad) link

Cultureave.com w USA link

Wyspa.fm link

Także portale takie jak: Polskie Piosenki, czy M-art. Music.

Również regionalne media wspierają promocję:

Radio Ziemi Wieluńskiej

Wieluń.NaszeMiasto.pl

Vyska na Facebook: Vyska

Czytaj również:

Vyska “Odejdę z wiatrem” kolejna nowość artystki!

Vyska “Mój sen i Ty” nowy singiel!

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.