Bartosz Szczygielski “Dzień gniewu” premiera 22 lutego!

Share
Czas czytania:1 Minut, 3 Sekund

Bartosz Szczygielski “Dzień gniewu” premiera wstrząsającego thrillera już 22 lutego 2023 roku.

Historia rozpoczyna się niespodziewanym wypadkiem samochodowym, który ma miejsce w centrum handlowym. Główna bohaterka nie pamięta niczego z dnia zdarzenia, jednak nie może pozbyć się myśli, że ma z nim coś wspólnego. Sprawie przygląda się młodszy aspirant, który postanawia poprowadzić śledztwo na własną rękę, w międzyczasie zaczynają ginąć kolejne osoby.

Bartosz Szczygielski “Dzień gniewu”

Bartosz Szczygielski "Dzień gniewu" Wydawnictwo Czwarta Strona

Bartosz Szczygielski “Dzień gniewu” Wydawnictwo Czwarta Strona

Książkę poleca Maciej Siembieda a patronami medialnymi są portal Lubimyczytać.pl, Booklips.pl oraz Okoń w sieci.

Tego, co wydarzyło się w zwykły, słoneczny dzień, nie dało się przewidzieć. Rozpędzony samochód, który wjechał w sam środek centrum handlowego, był jedynie początkiem chaosu, jaki wdarł się w życie kilku osób, a wielu go pozbawił.

Jedna z poszkodowanych, która trafia do szpitala, nie pamięta niczego. Ma za to przeczucie, że sprawcą wypadku jest bliska jej osoba. Z czasem odkryje coś, czego nie spodziewała się w najgorszych koszmarach.

Tymczasem młodszy aspirant, Krystian Betel, nie wierzy w oficjalną wersję wydarzeń. Zaczyna interesować się sprawą, widząc w niej swoją szansę na szybki awans. Podjęty przez niego trop zaprowadzi go do miejsca, o którego istnieniu nie miał pojęcia, i szybko pożałuje, że tak nie zostało…

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.