Vyska “Mój sen i Ty” – nowy singiel!

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 2 Sekund

Vyska, pod tym właśnie pseudonimem kryje się Paulina Wysoczańska, która od dziecka brała udział w różnych festiwalach, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Miała też przygodę z folklorem. Później, jako wokalistka Deja Vue, nagrała singiel pt. “Już nie słyszę Twoich słów”. Była także uczestnikiem Metro w Wieluniu pod okiem Pani Zofii Szpikowskiej.

Paulina uczestniczyła w wielu projektach muzycznych m.in. Positive Virus razem z Robertem Madziarzem – Jej obecnym producentem, człowiekiem z ogromnym talentem i pasją. Ich muzyczne drogi przeplatały się już od wielu, wielu lat. Wspólne nagrania, gościnne koncerty, program Mam Talent. Życie niestety nie zawsze układa się tak, jak sobie zaplanujemy i tak, jakbyśmy tego chcieli. Oboje mówią, że dziś przyszedł jednak czas na spełnienie marzeń, czego efektem jest “Mój sen i Ty”; singiel w nowoczesnym popowym klimacie. Zapowiada on również płytę, nad którą Vyska pracuje wraz z Robertem w Sound Travel Studio.

Vyska “Mój sen i Ty”

Vyska zdj. Kasia Szymczyńska Make-up Ana BarKing

Vyska zdj. Kasia Szymczyńska, Make-up Ana BarKing

Świeżo wydana piosenka w metaforyczny sposób opowiada o porywającej miłości. Paulina swym zmysłowym głosem maluje obrazy połączenia dwojga dusz i ciał, na które z zachwytem (i może odrobinę z zazdrością!) “zerka” widz tego muzycznego teatru snów

Piosenkarka na Facebook: Vyska – FB

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.