Vyska “Mój sen i Ty” – nowy singiel!

Share
Czas czytania:1 Minut, 2 Sekund

Vyska, pod tym właśnie pseudonimem kryje się Paulina Wysoczańska, która od dziecka brała udział w różnych festiwalach, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Miała też przygodę z folklorem. Później, jako wokalistka Deja Vue, nagrała singiel pt. “Już nie słyszę Twoich słów”. Była także uczestnikiem Metro w Wieluniu pod okiem Pani Zofii Szpikowskiej.

Paulina uczestniczyła w wielu projektach muzycznych m.in. Positive Virus razem z Robertem Madziarzem – Jej obecnym producentem, człowiekiem z ogromnym talentem i pasją. Ich muzyczne drogi przeplatały się już od wielu, wielu lat. Wspólne nagrania, gościnne koncerty, program Mam Talent. Życie niestety nie zawsze układa się tak, jak sobie zaplanujemy i tak, jakbyśmy tego chcieli. Oboje mówią, że dziś przyszedł jednak czas na spełnienie marzeń, czego efektem jest “Mój sen i Ty”; singiel w nowoczesnym popowym klimacie. Zapowiada on również płytę, nad którą Vyska pracuje wraz z Robertem w Sound Travel Studio.

Vyska “Mój sen i Ty”

Vyska zdj. Kasia Szymczyńska Make-up Ana BarKing

Vyska zdj. Kasia Szymczyńska, Make-up Ana BarKing

Świeżo wydana piosenka w metaforyczny sposób opowiada o porywającej miłości. Paulina swym zmysłowym głosem maluje obrazy połączenia dwojga dusz i ciał, na które z zachwytem (i może odrobinę z zazdrością!) “zerka” widz tego muzycznego teatru snów

Piosenkarka na Facebook: Vyska – FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.