Vyska “Odejdę z wiatrem” kolejna nowość artystki!

Share
Czas czytania:58 Sekund

Vyska „Odejdę z wiatrem” to nowy singiel, utalentowanej dziewczyny. Mowa o Vysce, pod tym pseudonimem kryje się Paulina Wysoczańska, która zachwyca głosem niejedną osobę.

Singiel który wspiera również teledysk, zapowiada debiutancką płytę Artystki. Jego premiera miała miejsce na YouTube 6 października 2022. Obdarzona mocnym i melodyjnym głosem wokalistka nie boi się mierzyć z trudnymi tematami, w tym przypadku dotyczącymi relacji damsko-męskich w nieudanym związku.

Vyska „Odejdę z wiatrem”

Jego autorką jest poetka Agnieszka Kuchnia-Wołosiewicz. Z kolei kompozycja i nowoczesne brzmienia to zasługa Roberta Madziarza (SOUND TRAVEL STUDIO) – muzyka, wokalisty i producenta, który czuwa nad całym projektem. Znakomite warunki wokalne i zdolności interpretatorskie Pauliny sprawiają, że utwór od pierwszych dźwięków trafia do serc słuchaczy.

Vyska "Odejdę z wiatrem" screen YT

Vyska “Odejdę z wiatrem” screen YT

Tego utworu warto posłuchać!

Produkcja muzyczna: Robert Madziarz – SOUND TRAVEL STUDIO

Produkcja teledysku: Kuba Zielińsk – INTHEFIELDCK

Foto i projekt okładki: Michał Dudek Teledysk powstał dzięki pomocy i wsparciu Krysi i Marcinowi Wychowaniec z Paintball FORT Belweder oraz współpracy z Katarzyną Listwan z Camp&Rest GACKI.

Czytaj również: Vyska “Mój sen i Ty” – nowy singiel!

Vyska na Facebook: Vyska – FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.