Po Prostu Kamila i jej Ocean

Share
Czas czytania:56 Sekund

Po Prostu Kamila w bardzo krótkim czasie po opublikowaniu pierwszego singla „Ratata” prezentuje kolejny, pt. „Ocean”. W porównaniu do „Ratata” jest z pewnością bardziej spokojny, jednakże nie można mu zarzucić braku energii.

“Ocean” to utwór o złościach, tych mniejszych i większych, które mogą zrodzić się w nas każdego dnia. Czasami znajdują one swoje ujście, ale częstonie i wtedy jesteśmy niczym taki płonący ocean -na powierzchni spokojny, a w środku buzujący i nieokiełznany. “Ocean” został ubrany w kojące dźwięki i żywą gitarę, które pozwalają być dobrej myśli w kwestii tych złości, bo przecież nawet jeśli będziemy na dnie, to nie utoniemy -jak Kamila śpiewa refrenie.

Po Prostu Kamila “Ocean”

Optymistyczny powiew niesie ze sobą również teledysk łączący ze sobą charakterystyczne dla artystki żywe kolory różu i limonki oraz lekki, taneczny ruch, który jest dobry na wszystko.

Ponadczasowe brzmienie tego utworu sprawia, że z każdym kolejnym odsłuchem staje się on coraz lepszy, dlatego zachęcamy do zapętlania go na w serwisach streamingowych i kolejnych odsłuchów na Youtube.

Facebook: https://www.facebook.com/poporostukamila

Instagram: https://www.instagram.com/poprostukamila_official/

STREAMING : https://ffm.to/PoProstuKamilaOcean

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.