Po Prostu Kamila i jej Ocean

Share
()
Czas czytania:56 Sekund

Po Prostu Kamila w bardzo krótkim czasie po opublikowaniu pierwszego singla „Ratata” prezentuje kolejny, pt. „Ocean”. W porównaniu do „Ratata” jest z pewnością bardziej spokojny, jednakże nie można mu zarzucić braku energii.

“Ocean” to utwór o złościach, tych mniejszych i większych, które mogą zrodzić się w nas każdego dnia. Czasami znajdują one swoje ujście, ale częstonie i wtedy jesteśmy niczym taki płonący ocean -na powierzchni spokojny, a w środku buzujący i nieokiełznany. “Ocean” został ubrany w kojące dźwięki i żywą gitarę, które pozwalają być dobrej myśli w kwestii tych złości, bo przecież nawet jeśli będziemy na dnie, to nie utoniemy -jak Kamila śpiewa refrenie.

Po Prostu Kamila “Ocean”

Optymistyczny powiew niesie ze sobą również teledysk łączący ze sobą charakterystyczne dla artystki żywe kolory różu i limonki oraz lekki, taneczny ruch, który jest dobry na wszystko.

Ponadczasowe brzmienie tego utworu sprawia, że z każdym kolejnym odsłuchem staje się on coraz lepszy, dlatego zachęcamy do zapętlania go na w serwisach streamingowych i kolejnych odsłuchów na Youtube.

Facebook: https://www.facebook.com/poporostukamila

Instagram: https://www.instagram.com/poprostukamila_official/

STREAMING : https://ffm.to/PoProstuKamilaOcean

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.