Po Prostu Kamila „Tylko z Tobą” – nowy singiel!

Share
Czas czytania:1 Minut, 46 Sekund

Po Prostu Kamila zadebiutowała tego lata dwa świetnymi utworami, „Ratata” i Oceanem”. Artystka idzie za ciosem i w krótkim czasie prezentuje kolejny utwór pt. „Tylko z Tobą”, również z teledyskiem w pięknej scenerii Wrocławia.

Po Prostu Kamila „Tylko z Tobą”

Po Prostu Kamila "Tylko z Tobą" zdj. akademiamm.pl

Po Prostu Kamila “Tylko z Tobą” zdj. akademiamm.pl

Tak Kamila opowiada o utworze i teledysku:

Dzisiaj mam dla Was “Tylko z Tobą” – piosenkę, która zabierze Was w nowe lepsze dni i pomoże zostawić przeszłość za sobą. Jest to najbardziej optymistyczna piosenka, którą napisałam dotychczas i muszę Wam powiedzieć, że zarówno muzyka jak i tekst powstały błyskawicznie. Muzyka elektroniczna to dla mnie nowe obszary, ale bardzo spodobała mi się jej lekkość, co od razu przełożyło się i na lekkość w tekście. Mam nadzieję, że też to usłyszycie.

Z pewnością jest to coś innego, niż to co słyszeliście i widzieliście do tej pory pod każdym względem. Jeśli chodzi o tekst, to “Tylko z Tobą” właściwie mogłaby się nazywać “Tylko z sobą”, bo te nowe początki najlepiej zacząć od siebie i pójść tą nową drogą na początku “Tylko z Sobą”. Dopiero kiedy stworzymy te dobre podwaliny dla siebie, to można zapraszać cały świat i śpiewać mu “Tylko z Tobą”. Tak jest przynajmniej u mnie.

Ale wiecie, jeśli jest ktoś w Waszym życiu, komu możecie zaśpiewać “Tylko z Tobą” to ja jestem za! Teledysk kręciliśmy nocą we Wrocławiu. Pierwszą inspiracją była sama muzyka, która kojarzyła się nam z latami 80-tymi, neonami, cekinami, światłami, szybkim tempem. Przypadkowo trafiłam na Wrocławskie Neony i tak zapadła decyzja, że będziemy kręcić w tym mieście właśnie. Zarówno Wrocław, jak i Wrocławianie zaskoczyli nas bardzo pozytywnie. Zapraszam Was więc do oglądania i udostępniania “Tylko z Tobą” – będę Wam bardzo wdzięczna – nic nas twórców nie cieszy bardziej niż ludzie słuchający naszej muzyki i oglądający nasze video. A ta piosenka będzie za Wami chodzić – taka jej natura!

Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych, tak samo jak video, które możecie oglądać na kanale Po Prostu Kamili.

Facebook: https://www.facebook.com/poporostukamila
Instagram: https://www.instagram.com/poprostukamila_official/

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.