Po Prostu Kamila „Tylko z Tobą” – nowy singiel!

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 46 Sekund

Po Prostu Kamila zadebiutowała tego lata dwa świetnymi utworami, „Ratata” i Oceanem”. Artystka idzie za ciosem i w krótkim czasie prezentuje kolejny utwór pt. „Tylko z Tobą”, również z teledyskiem w pięknej scenerii Wrocławia.

Po Prostu Kamila „Tylko z Tobą”

Po Prostu Kamila "Tylko z Tobą" zdj. akademiamm.pl

Po Prostu Kamila “Tylko z Tobą” zdj. akademiamm.pl

Tak Kamila opowiada o utworze i teledysku:

Dzisiaj mam dla Was “Tylko z Tobą” – piosenkę, która zabierze Was w nowe lepsze dni i pomoże zostawić przeszłość za sobą. Jest to najbardziej optymistyczna piosenka, którą napisałam dotychczas i muszę Wam powiedzieć, że zarówno muzyka jak i tekst powstały błyskawicznie. Muzyka elektroniczna to dla mnie nowe obszary, ale bardzo spodobała mi się jej lekkość, co od razu przełożyło się i na lekkość w tekście. Mam nadzieję, że też to usłyszycie.

Z pewnością jest to coś innego, niż to co słyszeliście i widzieliście do tej pory pod każdym względem. Jeśli chodzi o tekst, to “Tylko z Tobą” właściwie mogłaby się nazywać “Tylko z sobą”, bo te nowe początki najlepiej zacząć od siebie i pójść tą nową drogą na początku “Tylko z Sobą”. Dopiero kiedy stworzymy te dobre podwaliny dla siebie, to można zapraszać cały świat i śpiewać mu “Tylko z Tobą”. Tak jest przynajmniej u mnie.

Ale wiecie, jeśli jest ktoś w Waszym życiu, komu możecie zaśpiewać “Tylko z Tobą” to ja jestem za! Teledysk kręciliśmy nocą we Wrocławiu. Pierwszą inspiracją była sama muzyka, która kojarzyła się nam z latami 80-tymi, neonami, cekinami, światłami, szybkim tempem. Przypadkowo trafiłam na Wrocławskie Neony i tak zapadła decyzja, że będziemy kręcić w tym mieście właśnie. Zarówno Wrocław, jak i Wrocławianie zaskoczyli nas bardzo pozytywnie. Zapraszam Was więc do oglądania i udostępniania “Tylko z Tobą” – będę Wam bardzo wdzięczna – nic nas twórców nie cieszy bardziej niż ludzie słuchający naszej muzyki i oglądający nasze video. A ta piosenka będzie za Wami chodzić – taka jej natura!

Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych, tak samo jak video, które możecie oglądać na kanale Po Prostu Kamili.

Facebook: https://www.facebook.com/poporostukamila
Instagram: https://www.instagram.com/poprostukamila_official/

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.