MAS “Kosmyki” nowy singiel!

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 17 Sekund

MAS “Kosmyki” to pierwszy utwór, który otrzymaliśmy od MAS jako demo. Od razu się w nim zakochaliśmy i już wtedy wiedzieliśmy, że to będzie dobra współpraca. Dziś MAS szturmuje serwisy streamingowe i coraz częściej grana jest w rozgłośniach radiowych.

“Kosmyki” to piosenka o zdradzie. To bardzo intymna próba zmierzenia się ze złymi wspomnieniami. Opowiada historię związku z kilkuletnim stażem, w którym wypaliło się uczucie. Jeden kosmyk oznacza zdradę, a tym samym koniec wszystkiego, co do tej pory łączyło te dwie osoby.

MAS “Kosmyki”

MAS “Kosmyki” zdj. Niebieski Label

MAS o swoim najnowszym singlu:

Utwór „Kosmyki” opowiada o najbardziej osobistej historii, jaką chce opowiedzieć słuchaczom. Przewija się tam motyw zdrady, wypalenia, jak również bolesna świadomość tego, że bliska mi osoba nagle staje się zupełnie obca. Będąc w relacji z drugim człowiekiem, nie spodziewałam się tak trudnych emocji i nie byłam na nie przygotowana. Bardzo dużo czasu musiało upłynąć, bym szczerze mogła powiedzieć, że poradziłam sobie z tą stratą. Dziś bogatsza o doświadczenie patrzę z uśmiechem w przyszłość.

BIO:

MAS to niezwykle zdolna multiinstrumentalistka, wokalistka, autorka tekstów i producentka. Ze światem muzycznym związana od najmłodszych lat, co jest zasługą jej ojca, który zaszczepił w niej miłość m.in. do perkusji. MAS świetnie odnajduje się na pogranicza muzyki alternatywnej, jazzu i bardzo smacznego, mądrego popu. Jej dotychczasowa twórczość świetnie przyjęła się wśród słuchaczy, zarówno w serwisach streamingowych jak i w rozgłośniach radiowych. Obecnie kończy pracę nad swoją płytą, której premiera już niebawem…

MAS na Facebook: MAS – FB

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.