MAS “Kosmyki” nowy singiel!

Share
Czas czytania:1 Minut, 17 Sekund

MAS “Kosmyki” to pierwszy utwór, który otrzymaliśmy od MAS jako demo. Od razu się w nim zakochaliśmy i już wtedy wiedzieliśmy, że to będzie dobra współpraca. Dziś MAS szturmuje serwisy streamingowe i coraz częściej grana jest w rozgłośniach radiowych.

“Kosmyki” to piosenka o zdradzie. To bardzo intymna próba zmierzenia się ze złymi wspomnieniami. Opowiada historię związku z kilkuletnim stażem, w którym wypaliło się uczucie. Jeden kosmyk oznacza zdradę, a tym samym koniec wszystkiego, co do tej pory łączyło te dwie osoby.

MAS “Kosmyki”

MAS “Kosmyki” zdj. Niebieski Label

MAS o swoim najnowszym singlu:

Utwór „Kosmyki” opowiada o najbardziej osobistej historii, jaką chce opowiedzieć słuchaczom. Przewija się tam motyw zdrady, wypalenia, jak również bolesna świadomość tego, że bliska mi osoba nagle staje się zupełnie obca. Będąc w relacji z drugim człowiekiem, nie spodziewałam się tak trudnych emocji i nie byłam na nie przygotowana. Bardzo dużo czasu musiało upłynąć, bym szczerze mogła powiedzieć, że poradziłam sobie z tą stratą. Dziś bogatsza o doświadczenie patrzę z uśmiechem w przyszłość.

BIO:

MAS to niezwykle zdolna multiinstrumentalistka, wokalistka, autorka tekstów i producentka. Ze światem muzycznym związana od najmłodszych lat, co jest zasługą jej ojca, który zaszczepił w niej miłość m.in. do perkusji. MAS świetnie odnajduje się na pogranicza muzyki alternatywnej, jazzu i bardzo smacznego, mądrego popu. Jej dotychczasowa twórczość świetnie przyjęła się wśród słuchaczy, zarówno w serwisach streamingowych jak i w rozgłośniach radiowych. Obecnie kończy pracę nad swoją płytą, której premiera już niebawem…

MAS na Facebook: MAS – FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.