TYNSKY „Overdosed” nowy singiel

Share
()
Czas czytania:52 Sekund

TYNSKY. Nastrojowa, choć bywa i taneczna. Romantyczna, lecz często smutna. Alternatywna, ale każdy może się z nią utożsamić. To główne cechy twórczości TYNSKYego, który z każdym nowym numerem dociera do coraz większej grupy odbiorów i tym samym aspiruje do stania się jednym z najciekawszych debiutantów tego roku!

Dwa tygodnie po premierze ostatniego utworu TYNSKY wypuszcza w świat kolejny singiel o wymownym tytule „Overdosed”. Właśnie w ten sposób artysta ogłasza swój udział w tegorocznej edycji Spotify RADAR Polska.

TYNSKY "Overlosed" zdj. Magic Records

TYNSKY “Overlosed” zdj. Magic Records

Celem programu jest wspieranie młodych, obiecujących debiutantów z kraju w budowaniu kariery oraz promocji ich twórczości w platformie streamingowej.

Artysta nieprzypadkowo wybrał właśnie ten utwór. „Overdosed” zawiera wszystkie cechy charakterystyczne dla twórczości TYNSKYego, który tak opisuje ten numer:

TYNSKY “Overdosed”

Singiel opowiada uczuciu bezradności i niedocenienia, ale także o powracających wspomnieniach, które nie pozwalają nam ruszyć naprzód. Dlatego najlepiej zostawić przeszłość w tyle i czerpać jak najwięcej z tego, co jest tu i teraz.

TYNSKY na Facebook: TYNSKY – FB

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.