Anna Hamela „Taga Tunga” – tajemniczy utwór

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 12 Sekund

Anna Hamela. Kilka tygodni temu ukazał się utwór o tajemniczo brzmiącym tytule „Taga Tunga”. Autorką i wykonawczynią utworu jest Anna Hamela. Utwór wybrzmiewa w autorskim języku artystki.

Anna Hamela to barwna, nietuzinkowa osobowość i wolna dusza artystyczna, Jak sama siebie określa: Kolorowy Ptak, siewca radości. Autorka tekstów i kompozytorka. Śpiewa po polsku, francusku i hiszpańsku, a ostatnio, w języku Marshala.

Anna Hamela

Anna Hamela "Taga Tunga" zdj. Grzegorz Stasiuk

Anna HamelaTaga Tunga” zdj. Grzegorz Stasiuk

Pośród 9 utworów, które znalazły się na nadchodzącym krążku Marshal, singiel „Taga Tunga” jest mi szczególnie bliski. Opowiadam w nim historię Szamanki, która przy ognisku snuje historię swojego życia. Jej słuchacze postrzegają ją jako szaloną osobę, a tymczasem doskonale rozumieją ją dzieci: niewinne, czyste i ufne. Im nie przeszkadza niezrozumiały język. Instynktownie czują przekaz Szamanki, przez którą przemawia Duch Pokoju i Natury.

Anna Hamela to także wzięta malarka. Jej malarstwo intuicyjne jest niezwykle kolorowe i energetyczne, tak jak ona sama. Od dziewiętnastu lat praktykuje Rytuały Tybetańskie, prowadzi między innymi warsztaty Rytuały Tybetańskie Hameli.

Laureatka Szansy na Sukces z zespołem Bajm z piosenką “Ta sama chwila”.

Ma na swoim koncie albumŚwiatło”, którego producentem jest Marcin Kindla.

Album „Marshal” ukaże się tej wiosny. Ania śpiewa na nim własne teksty i kompozycje. Produkcją płyty zajął się Grzegorz Stasiuk, znany ze współpracy z Jackiem Wójcicki, Maciejem Maleńczukiem czy Antkiem Smykiewiczem. Ukazał się już pierwszy, tytułowy utwór z tej płyty.

Profil Facebook: Anna Hamela – FB

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.