Anna Hamela „Taga Tunga” – tajemniczy utwór

Share
Czas czytania:1 Minut, 12 Sekund

Anna Hamela. Kilka tygodni temu ukazał się utwór o tajemniczo brzmiącym tytule „Taga Tunga”. Autorką i wykonawczynią utworu jest Anna Hamela. Utwór wybrzmiewa w autorskim języku artystki.

Anna Hamela to barwna, nietuzinkowa osobowość i wolna dusza artystyczna, Jak sama siebie określa: Kolorowy Ptak, siewca radości. Autorka tekstów i kompozytorka. Śpiewa po polsku, francusku i hiszpańsku, a ostatnio, w języku Marshala.

Anna Hamela

Anna Hamela "Taga Tunga" zdj. Grzegorz Stasiuk

Anna HamelaTaga Tunga” zdj. Grzegorz Stasiuk

Pośród 9 utworów, które znalazły się na nadchodzącym krążku Marshal, singiel „Taga Tunga” jest mi szczególnie bliski. Opowiadam w nim historię Szamanki, która przy ognisku snuje historię swojego życia. Jej słuchacze postrzegają ją jako szaloną osobę, a tymczasem doskonale rozumieją ją dzieci: niewinne, czyste i ufne. Im nie przeszkadza niezrozumiały język. Instynktownie czują przekaz Szamanki, przez którą przemawia Duch Pokoju i Natury.

Anna Hamela to także wzięta malarka. Jej malarstwo intuicyjne jest niezwykle kolorowe i energetyczne, tak jak ona sama. Od dziewiętnastu lat praktykuje Rytuały Tybetańskie, prowadzi między innymi warsztaty Rytuały Tybetańskie Hameli.

Laureatka Szansy na Sukces z zespołem Bajm z piosenką “Ta sama chwila”.

Ma na swoim koncie albumŚwiatło”, którego producentem jest Marcin Kindla.

Album „Marshal” ukaże się tej wiosny. Ania śpiewa na nim własne teksty i kompozycje. Produkcją płyty zajął się Grzegorz Stasiuk, znany ze współpracy z Jackiem Wójcicki, Maciejem Maleńczukiem czy Antkiem Smykiewiczem. Ukazał się już pierwszy, tytułowy utwór z tej płyty.

Profil Facebook: Anna Hamela – FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.