Noc Muzeów w Hotelu Tobaco

Share
Czas czytania:57 Sekund

Noc Muzeów. Wyjątkowa noc, w wyjątkowym hotelu. Hotel Tobaco zaprasza na wernisaż prac malarskich Magdaleny Jakubiec-Cichańskiej – historyczki sztuki, malarki, autorki profilu „Perły W Wielkim Mieście”.

W lobby hotelowym będzie można podziwiać prace artystki, która przelewając swoje emocje na płótno łączy barwy i faktury bardzo oczywiste a czasem zupełnie nieprzewidywalne. Eksperymentuje z własną wyobraźnią, jednak ciągle odkrywa i uczy się nowych technik malarskich.

Noc Muzeów

Noc Muzeów - zdj. Grupa Arche

Noc Muzeów – zdj. Grupa Arche

Inspirują ją inni artyści oraz nowo poznani ludzie. Spotyka ich między innymi przy okazji swojej działalności w ramach autorskiego profilu instagramowego „Perły W Wielkim Mieście”, gdzie pokazuje swoją miłość do ludzi, kolorów, mody oraz kultury i sztuki. Pokazuje barwne postacie, kolorowe kobiety. Udowadnia, że wiek to tylko cyfra i warto podążać za marzeniami na każdym etapie swojego życia.

Wystawa pod hasłem „Moja Przestrzenie” odbędzie się w sobotę, 14 maja 2022 r. o godz. 19:15. Po oficjalnym otwarciu odbędzie się wywiad z Magdaleną Jakubiec-Cichańską transmitowany na żywo w hotelowym lobby.

Wstęp jest bezpłatny. Wydarzenie zostało ujęte w oficjalnym harmonogramie Nocy Muzeów w Łodzi opracowywanym przez Urząd Miasta Łodzi.

Źródło informacji: Grupa Arche / PAP

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.