Noc Muzeów w Hotelu Tobaco

Share
()
Czas czytania:57 Sekund

Noc Muzeów. Wyjątkowa noc, w wyjątkowym hotelu. Hotel Tobaco zaprasza na wernisaż prac malarskich Magdaleny Jakubiec-Cichańskiej – historyczki sztuki, malarki, autorki profilu „Perły W Wielkim Mieście”.

W lobby hotelowym będzie można podziwiać prace artystki, która przelewając swoje emocje na płótno łączy barwy i faktury bardzo oczywiste a czasem zupełnie nieprzewidywalne. Eksperymentuje z własną wyobraźnią, jednak ciągle odkrywa i uczy się nowych technik malarskich.

Noc Muzeów

Noc Muzeów - zdj. Grupa Arche

Noc Muzeów – zdj. Grupa Arche

Inspirują ją inni artyści oraz nowo poznani ludzie. Spotyka ich między innymi przy okazji swojej działalności w ramach autorskiego profilu instagramowego „Perły W Wielkim Mieście”, gdzie pokazuje swoją miłość do ludzi, kolorów, mody oraz kultury i sztuki. Pokazuje barwne postacie, kolorowe kobiety. Udowadnia, że wiek to tylko cyfra i warto podążać za marzeniami na każdym etapie swojego życia.

Wystawa pod hasłem „Moja Przestrzenie” odbędzie się w sobotę, 14 maja 2022 r. o godz. 19:15. Po oficjalnym otwarciu odbędzie się wywiad z Magdaleną Jakubiec-Cichańską transmitowany na żywo w hotelowym lobby.

Wstęp jest bezpłatny. Wydarzenie zostało ujęte w oficjalnym harmonogramie Nocy Muzeów w Łodzi opracowywanym przez Urząd Miasta Łodzi.

Źródło informacji: Grupa Arche / PAP

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.