LIKA “Państwu dziękujemy” nowy singiel

Share
Czas czytania:1 Minut, 6 Sekund

LIKA startuje z nowym singlem pt. „Państwu dziękujemy”. To rezultat ponownej współpracy artystki z cenionym producentem i kompozytorem, Markiem Kościkiewiczem.

LIKA (AngeLika Wdowczyk) to pochodząca z Warszawy wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i … prawniczka. Laureatka „Szansy na Sukces” (w edycji finałowej wystąpiła z zespołem Perfect w piosence: „Ale wkoło jest wesoło” oraz w programie z zespołem Wawele: „Biały Latawiec”). Jest też laureatką Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie.

LIKA - zdj. Mat. Prasowe

LIKA – zdj. Mat. Prasowe

Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest Członkinią Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie. Absolwentka międzynarodowych studiów Master of Laws LL.M. International Law. Założycielka kancelarii prawnej, dyrektor ds. prawnych dużej korporacji międzynarodowej. Spełniona zawodowo i rodzinnie kontynuuje swoją muzyczną przygodę.

Lika “Państwu dziękujemy”

W listopadzie 2020 roku ukazał się jej pierwszy albumLika”. Na płycie znalazło się 10 utworów, z których znane są single „Toga”, „Złoto i „Błysk”. Z tym ostatnim utworem, napisanym przez Marka Kościkiewicza, we wrześniu 2020, wystąpiła w Konkursie Debiuty na 57 KFPP w Opolu, gdzie zdobyła nagrodę dla najciekawszej osobowości konkursu! Album „Lika” jest osadzony w stylistyce pop-rockowej, z drobnymi elementami new wave i muzyki elektronicznej.

LIKA na Facebook: LIKA – FB

YouTube: LIKA – YT

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.