“Nie zabiłam” thriller Klaudii Muniak już 22 lutego!

Share
Czas czytania:1 Minut, 26 Sekund

Już 22 lutego premiera thrillera psychologicznego „Nie zabiłam“. Jego główna bohaterka, Sabina Gancarek, to młoda kobieta, która mierzy się z wieloma problemami – jest samotna, nie ma pracy, a ponadto boryka się z zaburzeniami depresyjno-lękowymi. Mimo tego decyduje się na innowacyjną terapię medyczną, której – jak się później okazuje – skutkiem ubocznym są zaniki pamięci. W trakcie jednego z nich dochodzi do morderstwa. Wszystko wskazuje na to, że Sabina może mieć z nim coś wspólnego. Tym bardziej że już raz popełniła zbrodnię.

Klaudia Muniak "Nie zabiłam" Wyd. Czwarta Strona Kryminału

Klaudia Muniak “Nie zabiłam” Wyd. Czwarta Strona Kryminału

Trzydziestoczteroletnia Sabina Gancarek nie mała łatwego dzieciństwa, a teraz przeżywa równie trudną dorosłość. Kiepsko odnajduje się wśród ludzi, nie ma rodziny i pracy, a zaburzenia depresyjno-lękowe próbuje opanować za pomocą leku, który dopiero niedawno wszedł do użycia. Z uwagi na możliwe efekty uboczne zażywający go pacjenci pozostają pod obserwacją.

Klaudia Muniak “Nie zabiłam”

Klaudia Muniak "Nie zabiłam" Wyd. Czwarta Strona Kryminału

Klaudia Muniak “Nie zabiłam” Wyd. Czwarta Strona Kryminału

Gdy w wyniku brutalnego morderstwa ginie kobieta odpowiedzialna za zwolnienie Sabiny z pracy, bohaterka trafia na celownik policji. Czy terapia, której się poddała, mogła obudzić mroczną część jej natury? Gdzie Sabina była w noc morderstwa i gdzie będzie, gdy… dojdzie do następnego?

Klaudia Muniak opowiada o lęku wobec nowinek medycznych i o tym, jak wychowanie w przemocowej rodzinie wpływa na dalsze życie. To thriller, którego czytanie wywołuje jeden skutek uboczny – sprawia, że wszystko inne schodzi na drugi plan.

Premiera thrillera psychologicznego Klaudii Muniak już 22 lutego. Książkę poleca Małgorzata Oliwia Sobczak a patronami medialnymi są portal Lubimyczytać.pl oraz Olga Kowalska (Wielki Buk).

Klaudia Muniak na Facebook: Klaudia Muniak – FB

Czytaj też: Klaudia Muniak „Chwile, które nigdy się nie wydarzą” recenzja

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.