Maria Niklińska „New in Town”

Share
Czas czytania:1 Minut, 25 Sekund

Maria Niklińska przedstawia premierowy utwór. „New in Town”, wraz z klipem, który do niego powstał, ukazuje alternatywne, jeśli chodzi o obszar muzyczny, oblicze Artystki.

Bardzo ważną rolę w twórczości Marii Niklińskiej odgrywają jej teksty, które zawsze, są pełne symboli i metafor. Tak jest również przy „New in Town”.

Jak mówi: To spowiedź. To zapowiedz nowej mnie, nowej artystki. Jeszcze wolniejszej i pozwalającej sobie na więcej. Tytuł „New in Town” to oczywiście metafora o stwarzaniu siebie na nowo. W piosence pytam, czy możemy zmienić swoje przeznaczenie, ale również w sensie dosłownym to wyraz miłości i wdzięczności do miasta, które mnie wychowało, i do wszystkich miast, w których poczułam się jak nowo narodzona. Miast, które skrywają w sobie i samotność i zagubienie ich mieszkańców, ale tez potrafią, dają paradoksalnie poczucie oddechu i wolności. Kocham to, że w mieście mamy i tłumy ludzi i kiedy chcemy, możemy być anonimowi. I ja i wielu ludzi doceniło w pandemii naturę, ale teraz doceniłam na nowa tętniące ludźmi miasta. Kocham je.

Maria Niklińska – “New In Town”

„New in Town” promuje również teledysk. Postawiłam w nim na nowoczesną formę, i… myślę, że klip spodoba się również miłośnikom komiksów. Chciałam znaleźć prosty, ale mocny sposób na zapis moich stanów ducha, więc to odcinek 1., szykujcie się na część 2. – mówi Niklińska.

Maria Niklińska zdj. akademiamm.pl

Maria Niklińska zdj. akademiamm.pl

To ostatnie zdanie, to oczywiście zapowiedź kolejnych nowości. Tymczasem „New in Town” jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Muzycznie i tekstowo „New in Town” jest jedną z moich najlepszych kompozycji. – tak czuję – podsumowuje Maria Niklińska.

Social media:

https://www.instagram.com/maria.niklinska/
https://www.facebook.com/marianiklinskauniverse
https://www.tiktok.com/@maria.niklinska

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.