Kinia: Dzięki muzyce łatwiej poznać fajnych ludzi!

Share
Czas czytania:1 Minut, 0 Sekund

Kinia “Kinia zakochana”. No cóż! Wakacje się skończyły, a beztroska miłość właśnie przygasa. W głowie zostają tylko idealne wspomnienia. “Kinia zakochana” to piosenka dla tych, którzy nie mogą pogodzić się z tym, że lato właśnie się kończy!

Kinia

Kinia zdj. Niebieski Label

Kinia zdj. Niebieski Label

Kinia o swoim najnowszym singlu:

Kiedy lato się kończy, a zazwyczaj kończy się tak nagle. Jakby nikt się tego nie spodziewał. A na pewno nie teraz, nie już! Koniec wakacji oznacza zawsze to samo – powrót do szarej rzeczywistości.

Pisząc tą piosenkę chciałam zatrzymać ten czas odrobinę dłużej. “Kinia zakochana” to próba zatrzymania chwil beztroski i wakacyjnej miłości, o której nie możemy tak szybko zapomnieć.

BIO:

Hej, jestem Kinia, a muzyka zawsze była moim sposobem wyrażania siebie. To moja bezpieczna przestrzeń i miejsce, w którym czuję się najbardziej u siebie. Naprawdę wierzę to, że muzyka przemawia tam, gdzie słowa mogą zawieść i mam nadzieję, że moja może być dla Was przyjacielem

Moje teksty piszą się same, tak samo jak melodie. Razem z Szymonem Pałyzem (producentem) możemy w studiu siedzieć godzinami.

Uwielbiam pisać o miłości, każdy moment w relacji jest dla mnie inspirujący.

Kinia na Facebook: Kinia – FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.