NOCTI –„Mała miłość” Premiera!

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 10 Sekund

NOCTI zespół rockowy, który dał się poznać od bardzo dobrej strony, dzięki świetnie przyjętym singlom (np. „Szeptem” czy „Zerwane latawce” oraz płycie pt. „Nic o miłości” wydanej w 2021 roku. Powracają z całkiem nowym materiałem. Zaczynają od promowania go piosenką, która idealnie wpasowuje się w klimat i nastrój końca lata.

NOCTI „Mała miłość

Można stwierdzić, że tradycją stała się tematyka tekstów zespołu NOCTI, która głównie skupia się na uczuciach, relacjach między dwojgiem zauroczonych czy zakochanych osób. Tak jest też i tym razem….

NOCTI zdj. akademiamm.pl

NOCTI zdj. akademiamm.pl

Kto nie kochał ogłupiony letnim słońcem, kto nie przeżywał rozstania pod koniec turnusu, nie tęsknił gdy nadchodziła zima… Zespół w singlu brzmi świeżo, inaczej niż do tej pory. Z jednej strony są wierni rockowej stylistyce, drugiej jednak nie boją się poszukiwań i mieszania stylów. Muzycy zespołu artystyczny rozmach zawarli w prostej formie, lecz pełnej emocji interpretacji.

Do „Małej miłości” powstał również teledysk, który tak naprawdę symbolizuje treść utworu. Lato, a raczej jego schyłek i związana z nim nostalgia wręcz wylewa się z obrazu. Można go oglądać na kanale YT zespołu. Wersja audio jest oczywiście dostępna na wszystkich platformach streamingowych.

To pierwszy singiel NOCTI po przerwie od wydania pierwszego albumu. Mają już przygotowane kolejne numery, które pokażą światu jeszcze w tym roku.

NOCTI na Facebook: NOCTI – FB

Debiutancki album do nabycia: NOCTI “Nic o miłości”

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

1 Odpowiedź

  1. Kasia pisze:

    piękny wokal <3

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.