Klangor – “Fiołek” piąty singiel zespołu

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 55 Sekund

„Fiołek” to już piąty singiel zespołu KLANGOR, jednocześnie kolejny videoclip, który promuje niedawno wydaną świetną płytę „Arytmia”.

Utwór jest poświęcony relacjom w związkach. Często pary mają całkowicie inne oczekiwania od życia, różne potrzeby, plany, wierzą w co innego i co innego jest dla nich istotne. Jak ciężko jest spiąć te wszystkie części w taki sposób, żeby stworzyć stabilny i udany związek? W takich okolicznościach nawet “prawdziwa” miłość to może być za mało. O tym traktuje „Fiołek” i to chcieliśmy w nim zobrazować – mówią członkowie zespołu.

Klangor – “Fiołek”

Udało się to też za pomocą wyjątkowego teledysku. Tak opisuje go Rafał Nowakowski, gitarzysta zespołu:

Jest to Historia pary, która pokazuje jak ogromną wagę, w związku dwóch osób, mają wydawałoby się pozornie błahe i mało znaczące sprawy. Z takich właśnie, mogłoby się wydawać, pierdół, rodzą się poważne konflikty, i zamiast motylków w brzuchu pojawia się irytacja. Fiołek i Tulipan byli stworzeni dla siebie. Kochankowie idealni, zapatrzeni w siebie z perspektywami na przyszłość. Ich życie przypominało sielankę i bajkę która rozkwitała w cyklu pór roku.

Miłość właśnie jest miksem uczuć i oczekiwań ale to zaledwie początek drogi do udanego związku. Od tego się wszystko zaczyna i czasem, niestety, szybko kończy. Bo sama miłość nie dodaje nam cudownej mocy która sprawi, że każda przeciwność losu zostanie pokonana. Klip przedstawia obraz takiego związku w którym oczekiwania i pragnienia rozmijają się a każde z kochanków ciągnie w swoją stronę. Brak wspólnej drogi oraz konflikty wartości sprawiły, iż rozstanie stało się jedynym i ostatecznym rozwiązaniem. Pozostała tęsknota i wspomnienia oraz poczucie, że miłość czasem nie wystarcza.

KLANGOR zdj. Justyna Zielińska

KLANGOR zdj. Justyna Zielińska

Tytaniczną pracę w technice po klatkowej wykonali Łukasz Jedynasty i Zuzanna Staszewska z Rainbow Box Studio metodą Stop – motion. Serce włożone w każdą z kilku tysięcy sfilmowanych klatek, zaowocowało fantastycznym obrazem w bajkowym kolorycie.

Teledysk jest już dostępny na kanale YT zespołu. Można go słuchać, jak i całej płyty „Arytmia”, którą promuje, na wszystkich platformach streamingowych. Płytę możecie też kupić w fizycznej wersji na kanałach social media KLANGOR.

Facebook: https://www.facebook.com/klangorofficial
Instagram: https://www.instagram.com/klangoroffial
Soundcloud: https://soundcloud.com/user-250887617
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC6FncTAvvDP1QK6AdkT-zng
‘Arytmia’ w serwisach streamingowych: https://ffm.to/KlangorArytmia

Płyta do nabycia: KLANGOR “Arytmia”

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.