Julia Banot w debiutanckim singlu “stracić”

Share
Czas czytania:1 Minut, 4 Sekund

Julia Banot. Młoda artystka dzieli się pierwszym singlem “stracić” i już na starcie swojej kariery rozbudza intensywne emocje. Oto szczerość, delikatność i niezwykła, poruszająca siła w jednym!

Julia Banot o swoim najnowszym singlu:

„stracić” to szczera wiadomość wysyłana do świata. Prawdziwa i intymna, która odsłania mnie w całości. Opowiada o największych lękach, które są również pragnieniem. Pragnieniem bycia zauważoną i docenioną. Pragnieniem posiadania kogoś, kto zawsze będzie obok. Historia w bardzo prosty sposób pokazuje emocje, które — mam nadzieję — dotkną słuchacza tak, jak i mnie samą, przy pierwszym odsłuchaniu utworu.

Julia Banot foto. Niebieski Label

Julia Banot foto. Niebieski Label

BIO:
Julia Banot to młoda, debiutująca artystka, próbująca połączyć ze sobą dwa skrajne światy. Na co dzień studiuje i pracuje w branży niemuzycznej, jednak z drugiej strony studiuje także w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, gdzie został w niej zaszczepiony ogromny sentyment właśnie do jazzu, soulu i R&B. Bardzo bliska jej sercu jest również muzyka alternatywna, w której najłatwiej przekazuje własne emocje, co we własnej twórczości jest dla niej priorytetem — szczerość, prostota i prawda, którą może wzruszyć i złapać słuchacza za serce.

Julia Banot na Facebook: Julia Banot FB

Julia Banot – “stracić”
tekst: Sandra Mika
muzyka: Sandra Mika, Kajetan Borowski
wydawca: Niebieski Label

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.