Julia Banot w debiutanckim singlu “stracić”

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 4 Sekund

Julia Banot. Młoda artystka dzieli się pierwszym singlem “stracić” i już na starcie swojej kariery rozbudza intensywne emocje. Oto szczerość, delikatność i niezwykła, poruszająca siła w jednym!

Julia Banot o swoim najnowszym singlu:

„stracić” to szczera wiadomość wysyłana do świata. Prawdziwa i intymna, która odsłania mnie w całości. Opowiada o największych lękach, które są również pragnieniem. Pragnieniem bycia zauważoną i docenioną. Pragnieniem posiadania kogoś, kto zawsze będzie obok. Historia w bardzo prosty sposób pokazuje emocje, które — mam nadzieję — dotkną słuchacza tak, jak i mnie samą, przy pierwszym odsłuchaniu utworu.

Julia Banot foto. Niebieski Label

Julia Banot foto. Niebieski Label

BIO:
Julia Banot to młoda, debiutująca artystka, próbująca połączyć ze sobą dwa skrajne światy. Na co dzień studiuje i pracuje w branży niemuzycznej, jednak z drugiej strony studiuje także w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, gdzie został w niej zaszczepiony ogromny sentyment właśnie do jazzu, soulu i R&B. Bardzo bliska jej sercu jest również muzyka alternatywna, w której najłatwiej przekazuje własne emocje, co we własnej twórczości jest dla niej priorytetem — szczerość, prostota i prawda, którą może wzruszyć i złapać słuchacza za serce.

Julia Banot na Facebook: Julia Banot FB

Julia Banot – “stracić”
tekst: Sandra Mika
muzyka: Sandra Mika, Kajetan Borowski
wydawca: Niebieski Label

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.