Drowsy Fawn “Obrazy, łzy i fobie” – nowość!

Share
()
Czas czytania:53 Sekund

Drowsy Fawn to jeden z najświeższych artystów Niebieskiego Labelu. Najnowszy singiel “Obrazy, łzy i fobie” zwiastuje nowości od tego młodego artysty. Co dla nas szykuje? Niebawem kolejne nowości!
Drowsy Fawn o swoim najnowszym singlu:

Utwór pt. “Obrazy, łzy i fobie” to historia o ciągłej pogoni za doskonałością i pięknem w otaczającym nas świecie, przy jednoczesnej próbie ucieczki od traum z przeszłości. Stylistyka utworu łączy barwne brzmienia syntezatorów i maszyn perkusyjnych z lat 80 z dream popowymi wokalami i psychodelicznymi liniami gitarowymi. Singiel inspirowany jest twórczością takich artystów, jak np. Genesis, Tame Impala, Cream. W tej szerokiej gamie stylistycznej, każdy znajdzie coś dla siebie.

Drowsy Fawn – Obrazy, łzy i fobie

Drowsy Fawn zdj. Niebieski Label

Drowsy Fawn zdj. Niebieski Label

BIO:

Drowsy Fawn to projekt Huberta Denkiewicza, w którym łączy on psychodeliczne brzmienia z oldschoolowymi synthami i dreampopowymi wokalami. Często eksperymentuje z nowymi formami dźwięku, starając się tworzyć nowy oryginalny sound. Eksperymentowanie w procesie twórczym jest dla niego ważnym czynnikiem, który pozwala mu to na pełną swobodę.

Wydano przez Niebieski Label

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.