bryska “Sennik” – nowy singiel

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 1 Sekund

O północy bryska zjawiła się w innej niż dotychczas odsłonie – tym razem bardziej mrocznej i bajkowej. „Sennik” ma szansę porwać zupełnie nową publiczność i stać się najpopularniejszym numerem w jej karierze!

„Sennik” to prawdopodobnie jeden z najbardziej przebojowych utworów w muzycznym portfolio popularnej wokalistki – elektroniczny, intrygujący i zdecydowanie wpadający w ucho. Tak, jak po „mam kogoś lepszego” część z nas na „dzięki” odpowiada „mmm”, tak tu charakterystyczne „oj” też ma szansę na dobre zadomowić się w naszym słowniku. Mroczny, ale barwny klip do piosenki powstał we współpracy z grupą House Of Femine, reprezentującą queerowych tancerzy, organizujących w stolicy balle.

bryska “Sennik”

bryska "Sennik" fot. Magic Records

bryska “Sennik” fot. Magic Records

Utwór ten to kolejna z nowości wydanych przez bryską, której płyta „moja ciemność” (z końca kwietnia b.r.) właśnie pokryła się Złotem. Wokalistka nie może narzekać na brak sukcesów (aktualnie w TOP 10 najczęściej odtwarzanych piosenek w radiach królują aż 2 jej utwory – „Samba” z YouNotUs i wspomniane „mam kogoś lepszego” w wersji Skytecha), ani pracy – pilnie nagrywa nowe numery i koncertuje – tego lata zobaczymy ją prawie w 40 miastach! A to dopiero przedsmak przed jesienią, kiedy to… ale o tym wkrótce.

bryska na Facebook: bryska – FB

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.