Arthur Samuel “Jak Ja” najnowszy singiel

Share
()
Czas czytania:2 Minut, 36 Sekund

Arthur Samuel “Jak Ja”, to ostatni singiel promujący najnowsze wydawnictwo Arthura Samuela. EP-ka dostępna jest już w serwisach streamingowych oraz do kupienia w wersji fizycznej.

Arthur Samuel o najnowszym singlu:

Utwór “Jak Ja” napisałem w wielkich emocjach. Jestem osobą wysoko wrażliwą (WWO). Za każdym razem kiedy słyszałem, że mam nie przesadzać, albo zachowywać się “jak facet, a nie jak baba”, musiałem się uspokoić i złapać chwilę oddechu. Dziś wiem, że potrzebowałem właśnie tej piosenki.

Dzięki tej piosence wiele zrozumiałem. Jeszcze 2 lata temu wstydziłbym się powiedzieć, że boję się jeździć samochodem, albo, że podobają mi się spodnie w krowie łatki. Od kiedy zrozumiałem to, że to nie ludzie ustalają, kim jestem, tylko ja sam powinienem się czuć dobrze ze sobą, śpi mi się o wiele lepiej.

Arthur Samuel “BACKSPACE” EP

Arthur Samuel / Magic Records

Arthur Samuel / Magic Records

Wyjątkowa historia wrażliwego faceta!

Arthur Samuel o swojej EP-ce:

Po naciśnięciu „Backspace” wszystko, co napiszemy, zostanie usunięte, tym samym cofniemy się do początku. To odrzucenie wszystkiego, co się przeżyło, wrócenie do “zabawek” i uczenie się na nowo.

Opis albumu „Backspace”

„Backspace” to już 2 minialbum Arthura Samuela, który jest połączeniem wielu gatunków muzycznych od ckliwych piosenek o miłości, przez smutne ballady, hip-hopowe szybkie numery aż do muzyki dance. Utwory łączy jeden temat, którym jest walka pomiędzy miłością, a ambicjami. Po naciśnięciu „Backspace” wszystko, co napiszemy, zostanie usunięte, ale też cofnie nas do początku. Odrzucenie wszystkiego, co się przeżyło i wrócenie do “zabawek”, uczenie się na nowo, do czego również nawiązuje okładka. Album ten jest zbiorem bacznych obserwacji, których Arthur dokonywał podczas wszystkich swoich relacji romantycznych i na ich podstawie przedstawia słuchaczom stworzony przez siebie schemat wspomnianej wcześniej bitwy oczami osobowości wysoko wrażliwej.

„Backspace” jest efektem wieloletniej samodzielnej pracy oraz współpracy z wyjątkowymi ludźmi. Utwór „Idealny Styl” był współtworzony z producentem Mateuszem „Healerem” Chochołkiem Za mix-master całego minialbumu odpowiada Maksymilian Niemczyk, który swoje umiejętności szkolił m.in. u Marcina Gajko. Zdjęcia wykonała Laura Korzeniowska, która również reżyserowała i realizowała dwa teledyski Arthura. Rysunki stworzył Michał Karpiński, a nagrania zostały zrealizowane w znanej na całą Polskę Szkole Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu oraz Akademii Rozwoju Talentów w Świdnicy

Lista piosenek:
1. Herbata
2. Idealny styl
3. Najlepszy film
4. Źródło życia
5. Jak ja

BIO:

Arthur Samuel to dwudziestoletni singer-songwriter, który poprzez swoją muzykę oprawia otaczający go świat ramką myślenia osoby wysoko wrażliwej. Każdy mały ruch jest dla niego ogromnym bodźcem emocjonalnym, z czym nie zamierza się kryć i odważnie przelewa swoje odczucia na papier. Praktycznie nie rozstaje się ze swoją gitarą, której namalował charakterystyczny uśmieszek na pokrowcu.

Jego kompozycje oraz teksty, za które jest w pełni odpowiedzialny, wzruszają słuchaczy, skłaniają do refleksji, ale przewrotnie — zachęcają też do zabawy. Arthur miesza w swojej twórczości wszystkie możliwe gatunki, nie pozwala na zamknięcie się w muzycznej klatce i nie uznaje niepoprawnych połączeń. Fuzja bluesowego wokalu z hiphopowym beatem nie jest dla niego dziwna, a „czymś, czego koniecznie musi spróbować”. To baczny obserwator rzeczywistości, zamknięty w swoim świecie uroczy chłopiec, który nie potrafi oderwać się od tworzenia.

Arthur Samuel na Facebook: Arthur Samuel FB

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.