Arthur Samuel “Jak Ja” najnowszy singiel

Share
Czas czytania:2 Minut, 36 Sekund

Arthur Samuel “Jak Ja”, to ostatni singiel promujący najnowsze wydawnictwo Arthura Samuela. EP-ka dostępna jest już w serwisach streamingowych oraz do kupienia w wersji fizycznej.

Arthur Samuel o najnowszym singlu:

Utwór “Jak Ja” napisałem w wielkich emocjach. Jestem osobą wysoko wrażliwą (WWO). Za każdym razem kiedy słyszałem, że mam nie przesadzać, albo zachowywać się “jak facet, a nie jak baba”, musiałem się uspokoić i złapać chwilę oddechu. Dziś wiem, że potrzebowałem właśnie tej piosenki.

Dzięki tej piosence wiele zrozumiałem. Jeszcze 2 lata temu wstydziłbym się powiedzieć, że boję się jeździć samochodem, albo, że podobają mi się spodnie w krowie łatki. Od kiedy zrozumiałem to, że to nie ludzie ustalają, kim jestem, tylko ja sam powinienem się czuć dobrze ze sobą, śpi mi się o wiele lepiej.

Arthur Samuel “BACKSPACE” EP

Arthur Samuel / Magic Records

Arthur Samuel / Magic Records

Wyjątkowa historia wrażliwego faceta!

Arthur Samuel o swojej EP-ce:

Po naciśnięciu „Backspace” wszystko, co napiszemy, zostanie usunięte, tym samym cofniemy się do początku. To odrzucenie wszystkiego, co się przeżyło, wrócenie do “zabawek” i uczenie się na nowo.

Opis albumu „Backspace”

„Backspace” to już 2 minialbum Arthura Samuela, który jest połączeniem wielu gatunków muzycznych od ckliwych piosenek o miłości, przez smutne ballady, hip-hopowe szybkie numery aż do muzyki dance. Utwory łączy jeden temat, którym jest walka pomiędzy miłością, a ambicjami. Po naciśnięciu „Backspace” wszystko, co napiszemy, zostanie usunięte, ale też cofnie nas do początku. Odrzucenie wszystkiego, co się przeżyło i wrócenie do “zabawek”, uczenie się na nowo, do czego również nawiązuje okładka. Album ten jest zbiorem bacznych obserwacji, których Arthur dokonywał podczas wszystkich swoich relacji romantycznych i na ich podstawie przedstawia słuchaczom stworzony przez siebie schemat wspomnianej wcześniej bitwy oczami osobowości wysoko wrażliwej.

„Backspace” jest efektem wieloletniej samodzielnej pracy oraz współpracy z wyjątkowymi ludźmi. Utwór „Idealny Styl” był współtworzony z producentem Mateuszem „Healerem” Chochołkiem Za mix-master całego minialbumu odpowiada Maksymilian Niemczyk, który swoje umiejętności szkolił m.in. u Marcina Gajko. Zdjęcia wykonała Laura Korzeniowska, która również reżyserowała i realizowała dwa teledyski Arthura. Rysunki stworzył Michał Karpiński, a nagrania zostały zrealizowane w znanej na całą Polskę Szkole Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu oraz Akademii Rozwoju Talentów w Świdnicy

Lista piosenek:
1. Herbata
2. Idealny styl
3. Najlepszy film
4. Źródło życia
5. Jak ja

BIO:

Arthur Samuel to dwudziestoletni singer-songwriter, który poprzez swoją muzykę oprawia otaczający go świat ramką myślenia osoby wysoko wrażliwej. Każdy mały ruch jest dla niego ogromnym bodźcem emocjonalnym, z czym nie zamierza się kryć i odważnie przelewa swoje odczucia na papier. Praktycznie nie rozstaje się ze swoją gitarą, której namalował charakterystyczny uśmieszek na pokrowcu.

Jego kompozycje oraz teksty, za które jest w pełni odpowiedzialny, wzruszają słuchaczy, skłaniają do refleksji, ale przewrotnie — zachęcają też do zabawy. Arthur miesza w swojej twórczości wszystkie możliwe gatunki, nie pozwala na zamknięcie się w muzycznej klatce i nie uznaje niepoprawnych połączeń. Fuzja bluesowego wokalu z hiphopowym beatem nie jest dla niego dziwna, a „czymś, czego koniecznie musi spróbować”. To baczny obserwator rzeczywistości, zamknięty w swoim świecie uroczy chłopiec, który nie potrafi oderwać się od tworzenia.

Arthur Samuel na Facebook: Arthur Samuel FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.