Anna Hamela “Marshal” – premiera płyty

Share
Czas czytania:1 Minut, 40 Sekund

Anna Hamela. 6 czerwca swoją oficjalną premierę ma druga płyta Anny Hameli pt. „Marshal”. To dziesięć niezwykłych utworów zaśpiewanych w języku Marshala. To metafizyczna podróż przez duchowy, muzyczny świat artystki. Jak podkreśla sama wokalistka to zbiór pieśni energetycznych, powstałych na bazie doświadczeń wielu wcieleń transformujących słuchacza.

Wszystkie utwory napisała i skomponowała sama artystka. Produkcją albumu. zajął się Grzegorz Stasiuk, znany ze współpracy muzycznej i producenckiej z m.in. z takimi artystami jak Maciej Maleńczuk, Jacek Wójcicki.

Anna Hamela

Anna Hamela

Artystka tak opisuje przesłanie i treść swoich pieśni:

To opowieść o Mędrcu z krainy Druidów, niosącym dobrą nowinę. To historia o Posłańcu Dobrej Nadziei, Odnowy i Wolności. Płyta zaśpiewana w języku wszechświata; pomalowana żywym dźwiękiem. Jest tajemnicą do odkrycia dla każdego, kto czyta i słucha pulsu życia sercem. „Marshal” jest głosem natury. Jest głosem Szamanki, która niestrudzenie, dzień po dniu powtarza jak mantrę słowa: Wstańmy i zacznijmy żyć. To jest ten właściwy moment.

Anna Hamela „Hora-Hora”.

Anna Hamela to barwna, nietuzinkowa osobowość i wolna dusza artystyczna, Jak sama siebie określa: Kolorowy Ptak, siewca radości. Autorka tekstów i kompozytorka. Śpiewa po polsku, francusku i hiszpańsku, a ostatnio, w języku Marshala. 29 kwietnia ukazał się promujący album singiel „Taga Tunga”. Wcześniej poznaliśmy tytułowy utwór z płyty „Marshal”:

Anna Hamela "Marshal"

Anna Hamela “Marshal”

Anna Hamela to także wzięta malarka. Jej malarstwo intuicyjne jest niezwykle kolorowe i energetyczne tak, jak ona sama. Od dziewiętnastu lat praktykuje Rytuały Tybetańskie, prowadzi między innymi warsztaty Rytuały Tybetańskie Hameli.

Laureatka Szansy na Sukces z zespołem Bajm z piosenką “Ta sama chwila”. Ma na swoim koncie album „Światło”, którego producentem jest Marcin Kindla.

Płyta „Światło” do kupienia online
https://shop.annahamela.art/pl/p/Album-Swiatlo/82
Kontakt, nowości i aktualności na profilu FB:
https://www.facebook.com/anna.bernadeta.hamela
Instagram
https://www.instagram.com/annahamela.art/
Oficjalny kanał YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCHLK3tD1m2xoRE8OfvGzI0A

Czytaj również: Anna Hamela „Taga Tunga” – tajemniczy utwór

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.