Zuza Lietz debiutuje singlem „Chociaż raz”!

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 4 Sekund

Zuza LietzChociaż raz” to debiutancki singiel Zuzy Lietz — młodej artystki z Warszawy, obdarzonej niesamowitą, dojrzałą barwą głosu. Zuza dokładnie wie, jak poruszać i trafia bezpośrednio w najczulsze punkty.

Za produkcję singla odpowiada duet braci SARAPATA, współpracujący z takimi artystami, jak KIWI, Paulina Przybysz, Marika, Arek Kłusowski czy zespół Lor. Piosenka traktuje o relacjach międzyludzkich, takich jak przyjaźń czy miłość, które nie zawsze są proste. Zdarza się, że często się nimi zawodzimy.

Zuza Lietz o swoim najnowszym singlu:

Ten utwór jest dla mnie bardzo ważny, staram się przekazać w nim, jak kruche mogą być przyjaźń czy miłość. Nie zawsze dostajemy od drugiej osoby to, czego oczekujemy, na przykład zaangażowania, troski czy szczerości. Wkładamy w relację całego siebie, spodziewając się tego samego, a niestety nie zawsze to dostajemy.

Zuza Lietz "Chociaż raz" zdj. Niebieski Label

Zuza Lietz “Chociaż raz” zdj. Niebieski Label

BIO:

Zuza Lietz, mimo tego, że dopiero wchodzi w profesjonalny świat muzyki, już dziś dobrze zna swoją wartość i skutecznie wykorzystuje swoje mocne strony. Jej niesamowita, dojrzała barwa głosu sprawia, że słuchacz wierzy w każde śpiewane przez nią słowo. Zuza od lat rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc m.in. w warsztatach muzycznych, co owocuje niezliczoną ilością wyróżnień na prestiżowych, ogólnopolskich festiwalach muzycznych.

Zuza Lietz na Facebook: Zuza Lietz – FB

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.