Zuza Lietz debiutuje singlem „Chociaż raz”!

Share
Czas czytania:1 Minut, 4 Sekund

Zuza LietzChociaż raz” to debiutancki singiel Zuzy Lietz — młodej artystki z Warszawy, obdarzonej niesamowitą, dojrzałą barwą głosu. Zuza dokładnie wie, jak poruszać i trafia bezpośrednio w najczulsze punkty.

Za produkcję singla odpowiada duet braci SARAPATA, współpracujący z takimi artystami, jak KIWI, Paulina Przybysz, Marika, Arek Kłusowski czy zespół Lor. Piosenka traktuje o relacjach międzyludzkich, takich jak przyjaźń czy miłość, które nie zawsze są proste. Zdarza się, że często się nimi zawodzimy.

Zuza Lietz o swoim najnowszym singlu:

Ten utwór jest dla mnie bardzo ważny, staram się przekazać w nim, jak kruche mogą być przyjaźń czy miłość. Nie zawsze dostajemy od drugiej osoby to, czego oczekujemy, na przykład zaangażowania, troski czy szczerości. Wkładamy w relację całego siebie, spodziewając się tego samego, a niestety nie zawsze to dostajemy.

Zuza Lietz "Chociaż raz" zdj. Niebieski Label

Zuza Lietz “Chociaż raz” zdj. Niebieski Label

BIO:

Zuza Lietz, mimo tego, że dopiero wchodzi w profesjonalny świat muzyki, już dziś dobrze zna swoją wartość i skutecznie wykorzystuje swoje mocne strony. Jej niesamowita, dojrzała barwa głosu sprawia, że słuchacz wierzy w każde śpiewane przez nią słowo. Zuza od lat rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc m.in. w warsztatach muzycznych, co owocuje niezliczoną ilością wyróżnień na prestiżowych, ogólnopolskich festiwalach muzycznych.

Zuza Lietz na Facebook: Zuza Lietz – FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.