MAS “Straty” – debiutancka płyta już za chwilę

Share
()
Czas czytania:50 Sekund

MAS to młoda artystka muzyczna pochodząca z Krakowa. Muzyka to jej pasja, którą uprawia od najmłodszych lat. Jest specjalność to sweengujca perkusja. Ma litewskie korzenie.

Jak sama mówi pasję do muzyki: „zrodził we mnie ojciec, który jest perkusistą. Jako dzieciak, słuchałam mnóstwo jazzu, oraz ciężkiego rocka. Jako 16 latka, odnalazłam coś, co pozwoliło mi, rozpocząć właściwą ścieżkę. Komponowanie i pisanie własnej muzy, sprawiło że zapragnęłam nagrać, własne numery. Zrobiłam to. Moja pierwsza Ep-ka pt: „The Girl”. Powstała wiosną, 2015 roku. Nagrałam, cztery numery zainspirowana, funk- rockowymi brzmieniami. W 2017 roku dwa lata później wydałam Ep-kę pt.: „Podróże”.

MAS “Straty”

Singiel „Straty” (tytułowy utwór płyty) to kolejny utwór zapowiadający jej debiutancką płytę. Jest to spokojna i delikatna muzyka, z tekstem, który opowiada o rozpadzie bliskiej relacji ludzi, którzy się kochali. To utrata bezpieczeństwa i spokoju. Zresztą sama muzyka doskonale odzwierciedla te wszystkie słowa i uczucia. Pierwsza płyta MAS pt. „Straty” to 13-ście utworów o charakterze intymności.

Profil Facebook MAS: MAS -FB

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.