MAS “Straty” – debiutancka płyta już za chwilę

Share
Czas czytania:50 Sekund

MAS to młoda artystka muzyczna pochodząca z Krakowa. Muzyka to jej pasja, którą uprawia od najmłodszych lat. Jest specjalność to sweengujca perkusja. Ma litewskie korzenie.

Jak sama mówi pasję do muzyki: „zrodził we mnie ojciec, który jest perkusistą. Jako dzieciak, słuchałam mnóstwo jazzu, oraz ciężkiego rocka. Jako 16 latka, odnalazłam coś, co pozwoliło mi, rozpocząć właściwą ścieżkę. Komponowanie i pisanie własnej muzy, sprawiło że zapragnęłam nagrać, własne numery. Zrobiłam to. Moja pierwsza Ep-ka pt: „The Girl”. Powstała wiosną, 2015 roku. Nagrałam, cztery numery zainspirowana, funk- rockowymi brzmieniami. W 2017 roku dwa lata później wydałam Ep-kę pt.: „Podróże”.

MAS “Straty”

Singiel „Straty” (tytułowy utwór płyty) to kolejny utwór zapowiadający jej debiutancką płytę. Jest to spokojna i delikatna muzyka, z tekstem, który opowiada o rozpadzie bliskiej relacji ludzi, którzy się kochali. To utrata bezpieczeństwa i spokoju. Zresztą sama muzyka doskonale odzwierciedla te wszystkie słowa i uczucia. Pierwsza płyta MAS pt. „Straty” to 13-ście utworów o charakterze intymności.

Profil Facebook MAS: MAS -FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.