Nocny Stróż reaktywacja – “Razem uda się”

Share
Czas czytania:56 Sekund

Nocny Stróż to zespół z Inowrocławia. Zaczynali pod koniec lat 90-tych, grał przez 5 lat i następnie zakończyli działalność.

Po blisko 20 latach członkowie zespołu czyi Michał Gęsikowski, Michał Witkowski i Piotr Sieracki postanowili reaktywować Nocnego Stróża w nowym składzie, zapraszając do współpracy Zbyszka Florka (ex Quidam) i perkusistę, Mateusza Senderowskiego (grającego na co dzień w zespole Kobranocka).

Nocny Stróż “Razem uda się”

 

Wynikiem tej współpracy jest pierwsze oficjalne wydawnictwo zespołu. Płyta “W którą stronę”, zawiera  11 kompozycji, utrzymanych w pop-rockowej konwencji.

Razem uda się - zdj. Lekko

Nocny Stróż” “Razem uda się” – zdj. Lekko

Singlem promującym płytę jest piosenkaRazem uda się“, z gościnnym udziałem Andrzeja Krzywego (De Mono), na basie zagrał, również gościnnie, stary znajomy z Inowrocławia, jeden z najlepszych basistów w naszym kraju – Filip Sojka. Tekst do singlowego kawałka napisał Marek Dutkiewicz.

Oprócz wyżej wymienionych gości, na płycie pojawili się także, m.in. Damian Sikorski (ex Menski, Quidam), a także Patrycja Kosiarkiewicz, która również napisała tekst do jednej z piosenek, oraz udzieliła się w niej wokalnie.

Profil Facebook: Nocny Stróż – FB

 

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.