Nocny Stróż reaktywacja – “Razem uda się”

Share
()
Czas czytania:56 Sekund

Nocny Stróż to zespół z Inowrocławia. Zaczynali pod koniec lat 90-tych, grał przez 5 lat i następnie zakończyli działalność.

Po blisko 20 latach członkowie zespołu czyi Michał Gęsikowski, Michał Witkowski i Piotr Sieracki postanowili reaktywować Nocnego Stróża w nowym składzie, zapraszając do współpracy Zbyszka Florka (ex Quidam) i perkusistę, Mateusza Senderowskiego (grającego na co dzień w zespole Kobranocka).

Nocny Stróż “Razem uda się”

 

Wynikiem tej współpracy jest pierwsze oficjalne wydawnictwo zespołu. Płyta “W którą stronę”, zawiera  11 kompozycji, utrzymanych w pop-rockowej konwencji.

Razem uda się - zdj. Lekko

Nocny Stróż” “Razem uda się” – zdj. Lekko

Singlem promującym płytę jest piosenkaRazem uda się“, z gościnnym udziałem Andrzeja Krzywego (De Mono), na basie zagrał, również gościnnie, stary znajomy z Inowrocławia, jeden z najlepszych basistów w naszym kraju – Filip Sojka. Tekst do singlowego kawałka napisał Marek Dutkiewicz.

Oprócz wyżej wymienionych gości, na płycie pojawili się także, m.in. Damian Sikorski (ex Menski, Quidam), a także Patrycja Kosiarkiewicz, która również napisała tekst do jednej z piosenek, oraz udzieliła się w niej wokalnie.

Profil Facebook: Nocny Stróż – FB

 

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.