Ladaco „Do przodu” Nowość na czerwcowe dni

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 37 Sekund

LadacoDo przodu”, piosenka z 3 czerwca (premiera YouTube). Muzyka podchodzi pod klimat alternatywny. W sumie taki luźny utwór o swoich realnych krokach życiowych. A dokładniej o tym, co możesz zrobić, jak żyć i w ogóle takie rozmyślanie nad sobą.

Trochę w tej piosence filozofii życiowej, lecz dla każdego. Autor przedstawia jak można się rozwijać, i w ogóle, że warto się w swoim życiu starać. Iść po prostu do przodu. Zatem tytuł już nieco zdradza, o czym jest mowa w tym kawałku.

LadacoDo przodu

Kawałek utrzymany w klimacie takim lekkim, relaksacyjnym, po prostu spokojnym. Elektroniczne brzmienia bez jakiś większych urozmaiceń. Ale w końcu też jest to adekwatne do treści i przesłania piosenki. Mamy sobie pomyśleć po prostu o czymś, co powinniśmy zrobić w swoim życiu, żeby być z niego zadowolonymi.

Osobiście lubię takie „pełzające” i jednocześnie rytmiczne melodie i gdy są poparte odpowiednio dopasowanym tekstem, są w odpowiedniej tonacji, która powoduje, że wpadamy w taki niby „senny”, lecz tak naprawdę optymistyczny nastrój, to warto się zagłębić w treść i oddać się takiej melodii.

Zastanawiam się przy tym kawałku, nad tym co mam do zrobienia jeszcze na dzisiaj, by nie zostać w tyle, żeby nie mieć zaległości i dzięki temu po kolei i w myślach wykreślam kolejne punkty, które przedstawiają moje dzisiejsze zadania. Zatem jak widać, jest to piosenka, która sprzyja efektywnej pracy, niejako powoduje, że ma się większą ochotę na wykonywanie swoich obowiązków.

A że dodatkowo, kiedy piszę tych kilka słów o utworze Ladaco, za oknem jest piękna i słoneczna pogoda, to nastrój jest jeszcze bardziej przyjemny. Piosenka i te promienie słońca, to jakby jedna całość. I tak faktycznie czuję.

Nie wiem, co Wy powiecie na taką propozycję Ladaco, ale mi całkowicie odpowiada i myślę, że kawałek „Do przodu” znajdzie uznanie wśród wielu słuchaczy. Ale to się dopiero okaże.

A i zwraca uwagę teledysk – zimowa aura z jakże słodkim pingwinem…

Profil artystyczny Ladaco na Facebook: Ladaco – FB

Profil YouTube: Ladaco – YT

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.