Ladaco „Do przodu” Nowość na czerwcowe dni

Share
Czas czytania:1 Minut, 37 Sekund

LadacoDo przodu”, piosenka z 3 czerwca (premiera YouTube). Muzyka podchodzi pod klimat alternatywny. W sumie taki luźny utwór o swoich realnych krokach życiowych. A dokładniej o tym, co możesz zrobić, jak żyć i w ogóle takie rozmyślanie nad sobą.

Trochę w tej piosence filozofii życiowej, lecz dla każdego. Autor przedstawia jak można się rozwijać, i w ogóle, że warto się w swoim życiu starać. Iść po prostu do przodu. Zatem tytuł już nieco zdradza, o czym jest mowa w tym kawałku.

LadacoDo przodu

Kawałek utrzymany w klimacie takim lekkim, relaksacyjnym, po prostu spokojnym. Elektroniczne brzmienia bez jakiś większych urozmaiceń. Ale w końcu też jest to adekwatne do treści i przesłania piosenki. Mamy sobie pomyśleć po prostu o czymś, co powinniśmy zrobić w swoim życiu, żeby być z niego zadowolonymi.

Osobiście lubię takie „pełzające” i jednocześnie rytmiczne melodie i gdy są poparte odpowiednio dopasowanym tekstem, są w odpowiedniej tonacji, która powoduje, że wpadamy w taki niby „senny”, lecz tak naprawdę optymistyczny nastrój, to warto się zagłębić w treść i oddać się takiej melodii.

Zastanawiam się przy tym kawałku, nad tym co mam do zrobienia jeszcze na dzisiaj, by nie zostać w tyle, żeby nie mieć zaległości i dzięki temu po kolei i w myślach wykreślam kolejne punkty, które przedstawiają moje dzisiejsze zadania. Zatem jak widać, jest to piosenka, która sprzyja efektywnej pracy, niejako powoduje, że ma się większą ochotę na wykonywanie swoich obowiązków.

A że dodatkowo, kiedy piszę tych kilka słów o utworze Ladaco, za oknem jest piękna i słoneczna pogoda, to nastrój jest jeszcze bardziej przyjemny. Piosenka i te promienie słońca, to jakby jedna całość. I tak faktycznie czuję.

Nie wiem, co Wy powiecie na taką propozycję Ladaco, ale mi całkowicie odpowiada i myślę, że kawałek „Do przodu” znajdzie uznanie wśród wielu słuchaczy. Ale to się dopiero okaże.

A i zwraca uwagę teledysk – zimowa aura z jakże słodkim pingwinem…

Profil artystyczny Ladaco na Facebook: Ladaco – FB

Profil YouTube: Ladaco – YT

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.