Nastroje – “Tropikana” – nowy teledysk z 27 maja 2022r.

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 12 Sekund

Nastroje – „Tropikana” Nowy utwór zespołu, w skład którego wchodzą: Aleksandra Borak (wokal i teksty), Jakub Malinowski (gitara) i Michał Jacek Zębala (syntezatory oraz elektronika). Specjalnością formacji jest muzyka w stylu POP.

Brzmienia utworów tego zespołu, to melodyczne gitary, które są wspierane syntezatorami. Ich muzyka to lekkie nuty dla każdego. Widać, że w swoich utworach kierują się emocjami i refleksjami życiowymi. Grupa zadebiutowała w 2019 roku singlem „Lato doskonałe”. Ich najnowszy album „Przestrzenie” został wydany w styczniu 2022 roku. Znajduje się na nim dziewięć klimatycznych utworów.

Nastroje – „Tropikana

Utwór „Tropikana”, to taka piosenka, która akurat pasuje na obecną porę roku, jest już w miarę ciepło i za chwile kalendarzowe lato. Nagranie jest dosyć optymistyczne i barwione emocjami letniej pory. Taka zwyczajna muzyka dla plażowiczów, ale oczywiście nie tylko. Zresztą sam teledysk został nagrany w tym klimacie, głównie na piaszczystych brzegach morskich.

Co mówi tekst? Chyba to, żeby uciec od codzienności i oddać się przyjemnością i korzystać z uroków życia. No i właśnie to proponują poprzez swoją muzykę. W tekście zauważa się liczne metafory i jest on niemal obrazem namalowanym poprzez słowa.

Gitara elektryczna i syntezatory, to główne brzmienia w tym kawałku. Właściwie cała linia melodyczna to te instrumenty.

A cały klip? To liczne fragmenty z życia internautów, którzy nadesłali swoje krótkie video ze swoich podróży czy jakichś zabaw. Ciekawy pomysł na stworzenie klipu, no zapewne frajda dla innych.

Profil Nastroje na Facebook: Nastroje – FB

Profil YouTube: Nastroje – YT

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.