Nastroje – “Tropikana” – nowy teledysk z 27 maja 2022r.

Share
Czas czytania:1 Minut, 12 Sekund

Nastroje – „Tropikana” Nowy utwór zespołu, w skład którego wchodzą: Aleksandra Borak (wokal i teksty), Jakub Malinowski (gitara) i Michał Jacek Zębala (syntezatory oraz elektronika). Specjalnością formacji jest muzyka w stylu POP.

Brzmienia utworów tego zespołu, to melodyczne gitary, które są wspierane syntezatorami. Ich muzyka to lekkie nuty dla każdego. Widać, że w swoich utworach kierują się emocjami i refleksjami życiowymi. Grupa zadebiutowała w 2019 roku singlem „Lato doskonałe”. Ich najnowszy album „Przestrzenie” został wydany w styczniu 2022 roku. Znajduje się na nim dziewięć klimatycznych utworów.

Nastroje – „Tropikana

Utwór „Tropikana”, to taka piosenka, która akurat pasuje na obecną porę roku, jest już w miarę ciepło i za chwile kalendarzowe lato. Nagranie jest dosyć optymistyczne i barwione emocjami letniej pory. Taka zwyczajna muzyka dla plażowiczów, ale oczywiście nie tylko. Zresztą sam teledysk został nagrany w tym klimacie, głównie na piaszczystych brzegach morskich.

Co mówi tekst? Chyba to, żeby uciec od codzienności i oddać się przyjemnością i korzystać z uroków życia. No i właśnie to proponują poprzez swoją muzykę. W tekście zauważa się liczne metafory i jest on niemal obrazem namalowanym poprzez słowa.

Gitara elektryczna i syntezatory, to główne brzmienia w tym kawałku. Właściwie cała linia melodyczna to te instrumenty.

A cały klip? To liczne fragmenty z życia internautów, którzy nadesłali swoje krótkie video ze swoich podróży czy jakichś zabaw. Ciekawy pomysł na stworzenie klipu, no zapewne frajda dla innych.

Profil Nastroje na Facebook: Nastroje – FB

Profil YouTube: Nastroje – YT

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.