sedguy “Język” – premiera teledysku 3 czerwca 2022

Share
Czas czytania:1 Minut, 20 Sekund

Sedguy i „Język” – nowy klip i dzisiejsza premiera teledysku. To kolejny raz, kiedy artysta udowadnia, że uniwersalne, codzienne zdarzenia można opowiedzieć w niebanalny i barwny sposób. Nie inaczej jest też w przypadku utworu „Język”, w którym każdy z nas znajdzie swoją osobistą historię.

Śpiewam o tym, że warto wsłuchać się w drugiego człowieka i postarać się o cierpliwość we wzajemnych relacjach. Trochę jak nauczyciel obcego języka, który czeka, aż początkujący uczeń skleci swoje pierwsze zdanie. Sam kiedyś byłem nauczycielem angielskiego, więc temat nie jest mi obcy 😉 Bądźmy dla siebie wyrozumiali – niezależnie od języka, którym się posługujemy – mówi sedguy.

Klimat utworu? No cóż, taki lekki nastrój na letni czas, albo może w ogóle na każdą porę. Piosenka w rytmie POP, taka melodyczna historyjka o relacjach międzyludzkich. Czyli można powiedzieć, o zwykłym i codziennym życiu.

Sedguy

sedguy zdj. Magic Records

sedguy zdj. Magic Records

A teledysk, hmm – robi trochę „smaka” na owoce i warzywa. Taki sobie kolorowy obraz życia, tak można zinterpretować przekaz, chociaż pewnie każdy z Was ma inne wrażenie, takie proste, na swój sposób czyli w swoim języku. Podobnie śpiewa sedguy:

To język twój, nie rozumiem go

Na początkującym poziomie wciąż

Niewiele jeszcze umiem opowiedzieć

To język twój, nie rozumiem go

Lecz szybko się uczę, doceń to

Moje postępy wprawią cię w zdumienie”

Nic dodać, nic ująć, trzeba przesłuchać i samemu powiedzieć, czy to jest to, na co czekaliście, czy po prostu nie.

Sedguy – to jeden człowiek, czyli Piotr Kazimierczuk. Kompozytor, autor tekstów, wokalista, multiinstrumentalista i producent.

Profil Facebook: sedguy

Youtube: sedguy – YT

Singiel do nabycia : sedguy – Język (Empik)

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.