TYNSKY „Overdosed” nowy singiel

Share
Czas czytania:52 Sekund

TYNSKY. Nastrojowa, choć bywa i taneczna. Romantyczna, lecz często smutna. Alternatywna, ale każdy może się z nią utożsamić. To główne cechy twórczości TYNSKYego, który z każdym nowym numerem dociera do coraz większej grupy odbiorów i tym samym aspiruje do stania się jednym z najciekawszych debiutantów tego roku!

Dwa tygodnie po premierze ostatniego utworu TYNSKY wypuszcza w świat kolejny singiel o wymownym tytule „Overdosed”. Właśnie w ten sposób artysta ogłasza swój udział w tegorocznej edycji Spotify RADAR Polska.

TYNSKY "Overlosed" zdj. Magic Records

TYNSKY “Overlosed” zdj. Magic Records

Celem programu jest wspieranie młodych, obiecujących debiutantów z kraju w budowaniu kariery oraz promocji ich twórczości w platformie streamingowej.

Artysta nieprzypadkowo wybrał właśnie ten utwór. „Overdosed” zawiera wszystkie cechy charakterystyczne dla twórczości TYNSKYego, który tak opisuje ten numer:

TYNSKY “Overdosed”

Singiel opowiada uczuciu bezradności i niedocenienia, ale także o powracających wspomnieniach, które nie pozwalają nam ruszyć naprzód. Dlatego najlepiej zostawić przeszłość w tyle i czerpać jak najwięcej z tego, co jest tu i teraz.

TYNSKY na Facebook: TYNSKY – FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.