Nasz Patronat: Tomasz Wandzel – “Blanka L. – Sława, pieniądze i seks” premiera 1 lipca

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 20 Sekund

Tomasz Wandzel, autor m.in. powieści kryminalnych, historycznych, sensacyjnych i obyczajowych, już w lipcu wydaje swoją nową powieść pt. “Blanka L. – Sława, pieniądze i seks”. Oficjalna premiera wersji drukowanej planowana jest 1 lipca 2022 roku. Portal MegaKultura, jest oficjalnym patronem tej powieści.

Blanka L. to żywiołowa, kontrowersyjna, ekscentryczna i pewna siebie celebrytka. W telewizji prowadzi własny talk-show, a na Instagramie obserwuje ją kilkaset tysięcy osób. Ubiera się wyłącznie na różowo, jeździ lexusem w landrynkowym kolorze, uwielbia podróże do egzotycznych miejsc, a do tego jest obrzydliwie bogata. Z kolei Olek, to zwyczajny chłopak z warszawskiej Pragi, który dopina magisterkę z dziennikarstwa, wyrywa dziewczyny na Tinderze, a na życie zarabia, wożąc ludzi swoim zielonym golfem.

Tomasz Wandzel – “Blanka L. – Sława, pieniądze i seks”

Tomasz Wandzel - Blanka L, wyd. Wachlarz

Tomasz Wandzel – Blanka L – “Sława, Pieniądze i seks”, wyd. Wachlarz

Kiedy Blanka za jazdę na podwójnym gazie traci prawo jazdy, Olek, dzięki rodzinnym koneksjom zostaje jej szoferem. Chłopak postanawia skorzystać z okazji i zdobywając zaufanie swojej szefowej, wyciąga jej sekrety, z których tworzy biografię celebrytki. Jednak to, co odkrywa, okazuje się prawdziwą puszką Pandory, a jej otwarcie będzie dla polskiego show-biznesu jak tornado, tsunami i trzęsienie ziemi w jednym. Na czytelnika czeka akcja wartka jak Wisła i język soczysty jak dojrzewające w lipcowym słońcu maliny. Nie zabraknie również odniesień do otaczającej nas rzeczywistości, a wszystko doprawione garścią osobliwego humoru i szczyptą pikantnej erotyki.

Przeczytaj wywiad z autorem: Tomasz Wandzel – “…od zawsze lubiłem eksperymentować”

Profil autora na Facebook: Tomasz Wandzel – FB

Książka do nabycia u nas, wraz z autografem. Zapraszamy do kontaktu mail: Kontakt z nami

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.