Nasz Patronat: Tomasz Wandzel – “Blanka L. – Sława, pieniądze i seks” premiera 1 lipca

Share
Czas czytania:1 Minut, 20 Sekund

Tomasz Wandzel, autor m.in. powieści kryminalnych, historycznych, sensacyjnych i obyczajowych, już w lipcu wydaje swoją nową powieść pt. “Blanka L. – Sława, pieniądze i seks”. Oficjalna premiera wersji drukowanej planowana jest 1 lipca 2022 roku. Portal MegaKultura, jest oficjalnym patronem tej powieści.

Blanka L. to żywiołowa, kontrowersyjna, ekscentryczna i pewna siebie celebrytka. W telewizji prowadzi własny talk-show, a na Instagramie obserwuje ją kilkaset tysięcy osób. Ubiera się wyłącznie na różowo, jeździ lexusem w landrynkowym kolorze, uwielbia podróże do egzotycznych miejsc, a do tego jest obrzydliwie bogata. Z kolei Olek, to zwyczajny chłopak z warszawskiej Pragi, który dopina magisterkę z dziennikarstwa, wyrywa dziewczyny na Tinderze, a na życie zarabia, wożąc ludzi swoim zielonym golfem.

Tomasz Wandzel – “Blanka L. – Sława, pieniądze i seks”

Tomasz Wandzel - Blanka L, wyd. Wachlarz

Tomasz Wandzel – Blanka L – “Sława, Pieniądze i seks”, wyd. Wachlarz

Kiedy Blanka za jazdę na podwójnym gazie traci prawo jazdy, Olek, dzięki rodzinnym koneksjom zostaje jej szoferem. Chłopak postanawia skorzystać z okazji i zdobywając zaufanie swojej szefowej, wyciąga jej sekrety, z których tworzy biografię celebrytki. Jednak to, co odkrywa, okazuje się prawdziwą puszką Pandory, a jej otwarcie będzie dla polskiego show-biznesu jak tornado, tsunami i trzęsienie ziemi w jednym. Na czytelnika czeka akcja wartka jak Wisła i język soczysty jak dojrzewające w lipcowym słońcu maliny. Nie zabraknie również odniesień do otaczającej nas rzeczywistości, a wszystko doprawione garścią osobliwego humoru i szczyptą pikantnej erotyki.

Przeczytaj wywiad z autorem: Tomasz Wandzel – “…od zawsze lubiłem eksperymentować”

Profil autora na Facebook: Tomasz Wandzel – FB

Książka do nabycia u nas, wraz z autografem. Zapraszamy do kontaktu mail: Kontakt z nami

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.