sskjegg i nowy utwór „halo”

Share
Czas czytania:1 Minut, 31 Sekund

sskjegg. W piątek, 14. października br. premierę miał nowy singiel zespołu sskjegg [SZEG] pt. „halo”. Utwór jest szczerym i pełnym tęsknoty wołaniem za zanikającą miłością międzyludzką, zarówno tą romantyczną, jak i tą zwykłą, codzienną. Po raz kolejny zespół sskjegg [SZEG] sięga po alternatywne brzmienia, tym razem wzmocnione wezwaniem do działania […]

sskjegg ‘halo”

Sercem naszego nowego singla jest przekaz, że życie bez miłości może być w wielu sytuacjach prostsze, ale to trud i poświęcenie dla miłości nadaje życiu sens. Chcieliśmy, aby „halo” było swoistym hymnem miłości, wiary i nadziei…” – powiedziała wokalistka zespołu, Sabina Broda.

Głęboki tekst, brzmieniowo okraszony został pozytywną i pełną nadziei atmosferą. Chcemy, aby energetyczny refren dodawał słuchaczowi siły w walce o miłość.” – dodaje Korneliusz Flisiak, producent zespołu.

Duet ma już na swoim koncie udział w festiwalach, m.in. Yass! Festival w Cieszyny, Kino na Granicy oraz w 59. KFPP w Opolu.

sskjegg fot. F.Hyła

sskjegg fot. F.Hyła

W marcu 2022 zespół wydał swoją debiutancką płytę ,,samotności”. [SZEG] sskjegg to brzmienie muzyczne, w którym nie brakuje jazzowych odniesień i oryginalnego podejścia do muzyki popularnej. Analogowe brzmienia rodem z lat 80’, w połączeniu z oddechem nowoczesności to kolejne dwa określenia doskonale wpisujące się w gatunek, który tworzy duet wokalistki z producentem muzycznym.

[SZEG] to przede wszystkim dźwięki, emocje i magia. Zespół ubiera historie w słowa i melodię. Ich muzyka to spora dawka elektroniki z delikatnym wokalem, a wszystko to okraszone dosadnym tekstem, który wwierca się w głowy słuchaczy.

Poniżej także kilka linków do poprzedniej twórczości zespołu

“odżyję” (official video)

“dotknij” (official video)

“labirynt ciał” (official video)

sskjegg na Facebook: sskjegg (szeg) FB

Youtube [SZEG] sskjegg

Instagram [SZEG] sskjegg

Album dostępny: “Samotności”

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.