Remigiusz Mróz “Nie ufaj mu” już 27 lipca!

Share
Czas czytania:1 Minut, 0 Sekund

Remigiusz Mróz “Nie ufaj mu”. 27 lipca 2022 roku. To data jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, a jednocześnie powrotu Iny i Gracjana, których poznaliście już na kartach thrillera “Wybaczam ci”. Przed jakimi wyzwaniami tym razem przyszło im stanąć za sprawą spisanej przez Remigiusza Mroza brawurowej historii?

Minął rok, od kiedy życie Iny Kobryn wywróciło się do góry nogami. Kiedy wreszcie jest gotowa ruszyć dalej i zostawić za sobą trudne przeżycia, poznaje mężczyznę, na którego czekała. Daje jej poczucie bezpieczeństwa, nie ma przed nią tajemnic i sprawia, że Ina po raz kolejny wierzy w lepszą przyszłość.

Remigiusz Mróz “Nie ufaj mu”

Remigiusz Mróz "Nie ufaj mu" wyd. Czwarta strona

Remigiusz Mróz “Nie ufaj mu” wyd. Czwarta strona

Jej siostra przygotowuje się tymczasem do ślubu z Gracjanem Pabstem, który po latach w końcu się oświadczył. Wszystko układa się tak, jak powinno, dopóki nie dostaje ona wiadomości o treści „nie ufaj mu”. Czy Gracjan chowa własne upiory z przeszłości? Czy w istocie jest tym, za kogo mają go siostry? Obie muszą stawić czoła temu, że rzeczy, które wydarzyły się w ich życiu, nie są takie, za jakie je uważały…

Remigiusz Mróz Facebook: Remigiusz Mróz – FB

Czytaj: Remigiusz Mróz “Nie ufaj mu” – recenzja

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.