Oliwia Konieczna “Jak na złość” nowość!

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 13 Sekund

Oliwia KoniecznaJak na złość“, to bardzo emocjonalna historia niezdrowej zależności od drugiego człowieka, od nierealnych standardów i oklepanych schematów. To głos młodego człowieka, który obserwuje świat i widzi, że coś z nim jest nie tak. To opowieść o wrażliwości, empatii i szacunku do samego siebie. To tak potrzebna w tych czasach opowieść.

Oliwia Konieczna o swoim najnowszym singlu:

Piosenka „Jak na złość” została napisana dwa lata temu. Leżała w mojej szufladzie aż do dziś. Widocznie potrzebowała tego czasu – a może to ja do potrzebowałam?! Napisałam tę piosenkę z myślą o osobach, które są zależne od innych i boją się używać słowa „nie”. Może dzięki tej piosence zaczną czerpać z życia to, czego naprawdę pragną. Może spróbują żyć swoim życiem, bez ograniczeń i obawy przed byciem ocenionym. To byłoby dla mnie spełnienie marzeń.

Oliwia Konieczna “Jak na złość”

Oliwia Konieczna zdj. Niebieski Label

Oliwia Konieczna zdj. Niebieski Label

BIO:

Oliwia Konieczna to młoda, debiutująca artystka. Jej celem jest przekazywanie w muzyce prawdy i radości. Śpiewa od dziecka, nic dziwnego więc, że to właśnie muzyka jest jej całym światem. Bardzo delikatnie i z naturalną skromnością zaprasza słuchacza do tego świata, w którym subtelność, szacunek, muzyka, ale i cisza mają swoje przydzielone miejsce. Jak każda młoda wokalista marzy o wielkich scenach i wydaniu płyty. Te marzenia jednak nie kierują jej w drogi na skróty. Chce małymi krokami, w zgodzie z samą sobą, przekazywać nam słuchaczom kolejne utwory.

Wydawca: Niebieski Label

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.