Maria Niklińska “Królowa” premiera!

Share
Czas czytania:1 Minut, 16 Sekund

Maria Niklińska prezentuje kolejny premierowy utwór. Tym razem po polsku, w mocno tanecznej odsłonie. „Królowa” to nie tylko mocny beat, ale równie dosadny i ważny przekaz.

Niklińska zaskakuje od zupełnie innej strony. Jak mówi:

Moje teksty po polsku są ostrzejsze, jeśli wsłuchasz się w nie. I dopiero się rozkręcam. Zrobiliśmy lyric v`ideo, bo tym razem słowa są za ważne i chciałabym, żebyście je znali. Piosenka ma w sobie trzy poziomy. Jest manifestem kobiety w relacji. Jest też ekspresją skierowaną do świata, w którym jest hipokryzja. I któremu masz ochotę powiedzieć -powiedz wreszcie prawdę! Na koniec uświadamiasz sobie, że moc jest w tobie i niepotrzebnie czekasz, aż ktoś ci ją da. I to jest moje „przesłanie” nie tylko do dziewczyn, ale do mężczyzn tak samo.

Maria Niklińska "Królowa" zdj. akademiamm.pl

Maria Niklińska “Królowa” zdj. akademiamm.pl

„Królowa” to manifest kobiecej mocy.

Maria Niklińska “Królowa”

Często oddawałyśmy i oddawaliśmy naszą moc komuś innemu. My kobiety, my ludzie. Uważaliśmy, że ktoś inny ma sprawić, że będziemy szczęśliwi. Albo oddaliśmy innym władzę nad sobą. A każdy może być Królowąswojego życia. Bez przekrzykiwanie bicepsami, czy umięśnionymi brzuchami. Mam prawo żyć, jak chcę. Każdy z nas ma – wyjaśnia, genezę powstawia nowego utworu autorka.

Singiel, do którego powstał również lyric video (dostępny na kanale YT Artystki), można słuchać na wszystkich platformach streamingowych. Maria Niklińska jednocześnie zapowiada, że to nie ostatnia taneczna odsłona jej twórczości, którą zaprezentuje tegorocznej jesieni.

Autorka na Facebook: Maria Niklińska FB

Czytaj również: Maria Niklińska „New in Town”

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.