Laura “Harmony” – nowość!

Share
Czas czytania:1 Minut, 6 Sekund

Laura, wraz z producentem ProfanumBeats, wydawała właśnie kolejny, świetny utwór, będący ich czwartym singlem. ‘Harmony’ spokojnie aspiruje do miana jednego z najfajniejszych tanecznych utworów tegorocznej jesieni.

Laura “Harmony”

Melancholijny wokal Laury, jej zamiłowanie do muzyki elektronicznej, hipopowe korzenie producenta “Harmony” – ProfanumBeats oraz ich wspólne inspiracje muzyczne sprawiły, że powstał ciekawy projekt o nowoczesnym brzmieniu. Muzyka, jaką dotychczas wspólnie stworzyli to połączenie elektronicznych brzmień z chilloutowym wokalem. Jest to mieszanka klubowych housowych brzmień, chilloutu, a nawet w niektórych utworach RnB.

Laura zdj. Akademiamm.pl

Laura zdj. Akademiamm.pl

Mogą pochwalić się już mega osiągnięciem. Utwór “Strong Weak Women” dostał się do półfinału International Songwriting Competition! Z 21000 zgłoszeń z całego świata wybranych jest tylko 11% artystów. Należy dodać, że ISC to największy i najbardziej prestiżowy konkursu songwriterski na Świecie. Najnowszym singlem Laury jest utwór ‘Harmony’. Oprócz sfery muzycznej niezwykle istotny jest tu tekst i symbolika.

Jak mówi Laura, która jest także autorką tekstu:

Dla mnie ‘Harmony’ to pogodzenie się przeszłością oraz z dokonanymi życiowymi wyborami. Wszystkie te doświadczenia, te dobre i te złe pomogły mi stać się lepszą osobą. To nauka życia w harmonii i szukanie stale balansu w życiu.

Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Laura skupia się obecnie na mocnym promowaniu nowego singla. Jesteście ciekawi jak?

Laura na Facebook: Laura – FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.