Kamil Kowalski “Berek!” nowość!

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 56 Sekund

Kamil Kowalski udowadnia, że skrajne, niespodziewane połączenia mogą zaowocować genialnym efektem. Berek to singiel, którym artysta rozpoczyna zupełnie nowy rozdział swojej kariery, wkraczając w nowe, niekojarzone dotąd z jego postacią rewiry.

W minionym roku Kamil Kowalski oddał w ręce swoich fanów debiutancki albumDOM” – pełen poruszających historii i brzmień, które uderzały w najczulsze struny odbiorców. Na płycie, nad którą producencko czuwał uznany artysta Patrick the Pan, Kamil ugościł wybitne wokalistki: Belę Komoszyńską z zespołu Sorry Boys, Natalię Grosiak oraz Natalię Niemen, a klimatyczny teledysk do ich wspólnego utworu „Wiatr” zamyka etap promocji „DOMU”.

Kamil Kowalski “Berek!”

Kamil Kowalski wraca z nowościami, a kolejny etap swojej kariery otwiera jako dojrzały i ugruntowany artysta – świadczy o tym nie tylko jego umiejętność opowiadania emocji muzyką, ale również fakt, że artysta prowadzi swoją karierę w niezwykle przemyślany sposób – bez stawiania sobie sztywnych ram wizerunkowych, jednocześnie działając w zgodzie z tym, co rezonuje z jego wrażliwością.

Kamil Kowalski "Berek!" zdj. Niebieski Label

Kamil Kowalski “Berek!” zdj. Niebieski Label

Swoim najnowszym singlem artysta zrywa z siebie łatkę kojarzonych z nim melancholijnych ballad. ”Berek!” zaskakuje słuchacza zupełnie odświeżonym, elektronicznym brzmieniem. Przekorne, monumentalne intro utworu wprowadza pulsujący bit, podbity przestrzenną gitarą, a całość idealnie współgra z wakacyjnym krajobrazem ciepłych dni i kojarzonych z nimi swobodą, zabawą czy beztroską. Nie jest jednak tak, że Kamil całkowicie odcina się od tego, co robił do tej pory. ”Berek!” to bowiem wciąż opowieść o sprawach ważnych, z którymi słuchacze z pewnością się utożsamią.

Kamil Kowalski zdj. Niebieski Label

Kamil Kowalski zdj. Niebieski Label

Chciałem, żeby „Berek!” połączył motyw dziecięcej zabaw, z gonitwą w życiu codziennym — za pracą, sukcesem, miłością… Kiedyś mieliśmy z tej gonitwy frajdę, a dziś pędzimy w stresie, niepokoju i nerwach. Inspiracją do stworzenia tej piosenki było moje zdjęcie z dzieciństwa, na którym tak beztrosko się uśmiechałem. Dziś tego uśmiechu jest już znacznie mniej, bo jestem dorosły, a beztroska ustąpiła codziennym troskom. Może czasem warto zwolnić ten bieg…? – mówi o swoim najnowszym singlu Kamil Kowalski.

”Berek!” to wakacyjny przebój utrzymany w indie popowych brzmieniach, przywodzących na myśl hity takich zespołów, jak Florence and The Machine, Glass Animals czy London Grammar. Nie może go zabraknąć w Waszych letnich playlistach! Niech dostarczy Wam nieco dziecięcej beztroskim w tym codziennym zabieganiu.

Kamil Kowalski na Facebook: Kamil Kowalski – FB

Niebieski Label

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.