Cory Anderson „What Beauty There Is” premiera 18 stycznia 2023!

Share
Czas czytania:1 Minut, 52 Sekund

Cory AndersonWhat Beauty There Is”. Przez siedemnaście lat los Avy kontrolował bezwzględny i pozbawiony uczuć ojciec. Przez cały ten czas wpajał jej, aby nigdy nikogo nie kochała. I tak było. Do czasu gdy Ava poznaje Jacka… Zachwycająca i pełna tajemnic powieść young adult z elementami thrillera „What Beauty There Is” Cory Anderson w księgarniach już 18 stycznia! Książka znalazła się na liście Kirkus „Best Young Adult Books of the Year 2021”.

Kiedy matka popełnia samobójstwo, a ojciec siedzi w więzieniu za handel narkotykami, Jack Dahl i jego młodszy brat tracą niemal wszystko. Oszczędności kurczą się w zastraszającym tempie, a zadłużony dom za kilka dni zostanie wystawiony na licytację. Nastolatek musi podjąć najtrudniejszą w życiu decyzję. Czy żyć według zasad, jakie przyświecały mu do tej pory, i stracić nie tylko dom, ale i młodszego brata, który trafi do opieki społecznej, czy odszukać pieniądze, przez które ich ojciec trafił do więzienia? Wybiera to drugie.

Cory AndersonWhat Beauty There Is

Cory Anderson „What Beauty There Is”

Cory Anderson „What Beauty There Is”

Jednak były wspólnik ojca Jacka ma na oku ten sam łup…. Okazuje się też, że tajemnicza Ava, którą chłopak poznał w szkole, sporo wie na temat obiektu jego poszukiwań. Kiedy mężczyzna wpada na trop Jacka, Ava staje przed własnym, jakże trudnym wyborem: albo będzie dalej milczała, albo pomoże braciom przeżyć.

Trójka młodych ludzi zostaje rzucona w wir przerażających wydarzeń. Czy wyjdą z tego cało? Ta powieść pochłonie was bez reszty i zmrozi krew w żyłach! Debiut „What Beauty There Is” Cory Anderson to trzymająca w napięciu historia o miłości i przetrwaniu, a także o wyborach i ich konsekwencjach, intensywna i przerażająco szczera. Książka przeznaczona dla czytelników 13 +.
„Dzięki oszczędnemu, a przy tym lirycznemu językowi Cory Anderson zdołała uchwycić głębię duchowego wymiaru bohaterów i scenerii. Ta opowiadana naprzemiennie dwoma głosami historia wprost hipnotyzuje czytelnika”. – Booklist

Cory Anderson – zwyciężczyni nagrody za powieści dla młodych dorosłych Writers Young Adult Novel Award oraz Grand Prize w Storymakers Conference First Chapter Contest. Mieszka z rodziną w Farmington w stanie Utah. What Beauty There Is to jej debiutancka powieść.

Tytuł: „What Beauty There Is”

Autor: Cory Anderson

Przekład: Karolina Podlipna

Data premiery: 18.01.2023

Cena: 44,90 zł

Liczba stron: 352

Wydawnictwo: You&YA

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.