Arthur Samuel “Źródło życia”- zapowiedź EP-ki

Share
Czas czytania:2 Minut, 13 Sekund

Źródło życia” to już trzeci utwór z nadchodzącego, drugiego mini albumu Arthura Samuela. Tym razem artysta zwiększa tempo i prezentuje swoją — jak dotąd — najbardziej energetyczną i porywającą do zabawy odsłonę.

Arthur Samuel o swoim najnowszym singlu:

„Źródło Życia” to „szybki numer”, który jest połączeniem hip-hopowych brzmień z elementami popu, soulu oraz bluesowego wokalu. Opowiada o momencie po rozstaniu, w którym główny bohater czuje się wyjątkowo dobrze. Przeszedł w hedonistyczny tryb życia i w dziecinny sposób wytyka błędy byłej partnerce oraz środowisku, które negatywnie na niego wpłynęło. Jest przekonany, że już wszystko rozumie i na cały głos krzyczy, że „chce żyć”.

Arthur Samuel

Arthur Samuel zdj. Niebieski Label

BACKSPACE” EP — premiera nowego albumu Arthura Samuela nadchodzi!

Źródło życia” to kolejny singiel po “Herbacie”, “Idealnym stylu” i “Najlepszym filmie”, który — tym razem już oficjalnie — zapowiada nadchodzące wydawnictwo Arthura Samuela. EP-ka zatytułowana “BACKSPACE” to połączenie wielu gatunków muzycznych: od ckliwych piosenek o miłości, przez smutne ballady, hip-hopowe, szybkie numery aż po muzykę dance. Wszystkie utwory łączy jeden wątek, którym jest walka między miłością a ambicjami, do czego nawiązuje również sama okładka. EP-ka jest zbiorem bacznych obserwacji, których Arthur dokonywał podczas swoich dotychczasowych relacji romantycznych. Na ich podstawie przedstawia słuchaczom stworzony przez siebie schemat wspomnianej wcześniej bitwy, przeżywany z perspektywy osobowości wysoko wrażliwej.

Arthur Samuel “Źródło życia”

Wydawnictwo ujrzy światło dzienne już 22 lipca. Wraz z premierą singla “Źródło życia” wystartował oficjalny preorder płyty na stronie sklep.niebieskilabel.pl, gdzie jest również dostępna wyjątkowa edycja limitowana z dodatkowymi gadżetami, przygotowanymi przez artystę.

“BACKSPACE” EP — lista piosenek:

Herbata
Idealny Styl
Najlepszy Film
Źródło Życia
Jak Ja

Arthur Samuel o swojej nadchodzącej EP-ce:

Po naciśnięciu „Backspace” wszystko, co napiszemy, zostanie usunięte, tym samym cofniemy się do początku. To odrzucenie wszystkiego, co się przeżyło, wrócenie do “zabawek” i uczenie się na nowo.

BIO:

Arthur Samuel to dwudziestoletni singer-songwriter, który poprzez swoją muzykę oprawia otaczający go świat ramką myślenia osoby wysoko wrażliwej. Każdy mały ruch jest dla niego ogromnym bodźcem emocjonalnym, z czym nie zamierza się kryć i odważnie przelewa swoje odczucia na papier. Praktycznie nie rozstaje się ze swoją gitarą, której namalował charakterystyczny uśmieszek na pokrowcu.

Jego kompozycje oraz teksty, za które jest w pełni odpowiedzialny, wzruszają słuchaczy, skłaniają do refleksji, ale przewrotnie — zachęcają też do zabawy. Arthur miesza w swojej twórczości wszystkie możliwe gatunki, nie pozwala na zamknięcie się w muzycznej klatce i nie uznaje niepoprawnych połączeń. Fuzja bluesowego wokalu z hiphopowym beatem nie jest dla niego dziwna, a „czymś, czego koniecznie musi spróbować”. To baczny obserwator rzeczywistości, zamknięty w swoim świecie uroczy chłopiec, który nie potrafi oderwać się od tworzenia.

Wydawca Niebieski Label

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.