Arthur Samuel “Źródło życia”- zapowiedź EP-ki

Share
()
Czas czytania:2 Minut, 13 Sekund

Źródło życia” to już trzeci utwór z nadchodzącego, drugiego mini albumu Arthura Samuela. Tym razem artysta zwiększa tempo i prezentuje swoją — jak dotąd — najbardziej energetyczną i porywającą do zabawy odsłonę.

Arthur Samuel o swoim najnowszym singlu:

„Źródło Życia” to „szybki numer”, który jest połączeniem hip-hopowych brzmień z elementami popu, soulu oraz bluesowego wokalu. Opowiada o momencie po rozstaniu, w którym główny bohater czuje się wyjątkowo dobrze. Przeszedł w hedonistyczny tryb życia i w dziecinny sposób wytyka błędy byłej partnerce oraz środowisku, które negatywnie na niego wpłynęło. Jest przekonany, że już wszystko rozumie i na cały głos krzyczy, że „chce żyć”.

Arthur Samuel

Arthur Samuel zdj. Niebieski Label

BACKSPACE” EP — premiera nowego albumu Arthura Samuela nadchodzi!

Źródło życia” to kolejny singiel po “Herbacie”, “Idealnym stylu” i “Najlepszym filmie”, który — tym razem już oficjalnie — zapowiada nadchodzące wydawnictwo Arthura Samuela. EP-ka zatytułowana “BACKSPACE” to połączenie wielu gatunków muzycznych: od ckliwych piosenek o miłości, przez smutne ballady, hip-hopowe, szybkie numery aż po muzykę dance. Wszystkie utwory łączy jeden wątek, którym jest walka między miłością a ambicjami, do czego nawiązuje również sama okładka. EP-ka jest zbiorem bacznych obserwacji, których Arthur dokonywał podczas swoich dotychczasowych relacji romantycznych. Na ich podstawie przedstawia słuchaczom stworzony przez siebie schemat wspomnianej wcześniej bitwy, przeżywany z perspektywy osobowości wysoko wrażliwej.

Arthur Samuel “Źródło życia”

Wydawnictwo ujrzy światło dzienne już 22 lipca. Wraz z premierą singla “Źródło życia” wystartował oficjalny preorder płyty na stronie sklep.niebieskilabel.pl, gdzie jest również dostępna wyjątkowa edycja limitowana z dodatkowymi gadżetami, przygotowanymi przez artystę.

“BACKSPACE” EP — lista piosenek:

Herbata
Idealny Styl
Najlepszy Film
Źródło Życia
Jak Ja

Arthur Samuel o swojej nadchodzącej EP-ce:

Po naciśnięciu „Backspace” wszystko, co napiszemy, zostanie usunięte, tym samym cofniemy się do początku. To odrzucenie wszystkiego, co się przeżyło, wrócenie do “zabawek” i uczenie się na nowo.

BIO:

Arthur Samuel to dwudziestoletni singer-songwriter, który poprzez swoją muzykę oprawia otaczający go świat ramką myślenia osoby wysoko wrażliwej. Każdy mały ruch jest dla niego ogromnym bodźcem emocjonalnym, z czym nie zamierza się kryć i odważnie przelewa swoje odczucia na papier. Praktycznie nie rozstaje się ze swoją gitarą, której namalował charakterystyczny uśmieszek na pokrowcu.

Jego kompozycje oraz teksty, za które jest w pełni odpowiedzialny, wzruszają słuchaczy, skłaniają do refleksji, ale przewrotnie — zachęcają też do zabawy. Arthur miesza w swojej twórczości wszystkie możliwe gatunki, nie pozwala na zamknięcie się w muzycznej klatce i nie uznaje niepoprawnych połączeń. Fuzja bluesowego wokalu z hiphopowym beatem nie jest dla niego dziwna, a „czymś, czego koniecznie musi spróbować”. To baczny obserwator rzeczywistości, zamknięty w swoim świecie uroczy chłopiec, który nie potrafi oderwać się od tworzenia.

Wydawca Niebieski Label

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.