Ann Cleeves “Krzyk czapli” już 26 października!

Share
Czas czytania:1 Minut, 0 Sekund

Ann Cleeves “Krzyk czapli”. To druga część cyklu „Dwie rzeki”. Tym razem prokurator Matthew Venn będzie musiał, rozwiązać zagadkę morderstwa w domu lokalnych artystów.

Krzyk czapli znalazł się na liście bestsellerów New York Timesa, a na podstawie serii „Dwie rzeki” powstał serial telewizyjny.

Ann Cleeves “Krzyk czapli”

Ann Cleeves "Krzyk Czapli" Wydawnictwo Czwarta Strona

Ann Cleeves “Krzyk Czapli” Wydawnictwo Czwarta Strona

W Północnym Devonie trwa upalne lato, a wybrzeże zapełnia się turystami. Detektyw Matthew Venn zostaje nagle wezwany do domu lokalnych artystów. Trafia tam na misternie upozorowane morderstwo – doktor Nigel Yeo został śmiertelnie ugodzony odłamkiem jednego z rozbitych wazonów swojej córki, która zajmuje się ręcznym wytwarzaniem szkła.

Yeo na pierwszy rzut oka nie wydaje się typem człowieka, który mógłby paść ofiarą zbrodni. Był zwykłym urzędnikiem i kochającym ojcem. Sprawy dodatkowo się komplikują, gdy detektyw odkrywa bliskie relacje łączące córkę zmarłego z jego mężem, Jonathanem. Sprawa zaczyna niebezpiecznie ocierać się o prywatne życie śledczego.

Gdy dochodzi do kolejnego zabójstwa, Matthew Venn wie, że przyjdzie mu zmierzyć się nie tylko z mordercą, ale też z kłamstwami powtarzanymi w samym sercu jego społeczności.

Premiera kryminału Ann Cleeves (Facebook autorki) już 26 października. Podziel się tą informacją w social mediach.

Książka dostępna: “Krzyk Czapli”

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.