Alaina Urquhart “Rzeźnik i strzyżyk” premiera 8 marca!

Share
Czas czytania:57 Sekund

Już 8 marca premiera debiutanckiej powieści podcasterki kryminalnej, a także wybitnej patolożki Alainy Urquhart. Rzeźnik i strzyżyk to thriller kryminalny opowiedziany z perspektywy słynnego seryjnego mordercy i patolożki sądowej podążającej tam, dokąd prowadzą ją ślady ofiar. Brawurowa gra w kotka i myszkę, która niesie ze sobą mroczne sekrety przeszłości.

Coś mrocznego czai się w luizjańskim bagnie: metodyczny morderca z zamiłowaniem do eksperymentów medycznych ciężko pracuje nad swoją najbardziej wstrząsającą zbrodnią, kpiąc z władz, które desperacko próbują go dogonić.

Alaina Urquhart “Rzeźnik i strzyżyk”

Alaina Urquhart "Rzeźnik i strzyżyk" Wydawnictwo Czwarta Strona

Alaina Urquhart “Rzeźnik i strzyżyk” Wydawnictwo Czwarta Strona

Ale patolożka sądowa, doktor Wren Muller, jest najlepsza. Uzbrojona w encyklopedyczną wiedzę na temat historycznych zbrodni i wieloletnie doświadczenie w pracy w prosektorium, nigdy nie spotkała się z zagadką, której nie mogłaby rozwiązać. Aż do teraz. Sprawa za sprawą, piętrzą się na stole sekcyjnym Wren i wkrótce zostaje ona wciągnięta we wszechogarniający pościg za brutalnym mordercą, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej bezczelny.

Wciągająca lektura z detalami prosto z kostnicy, które może dostarczyć tylko technik przeprowadzający sekcję zwłok – „Rzeźnik i strzyżyk” zniewoli każdego, kto się w nią zagłębia.

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.