Elly Tess “Zablokowany numer”

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 23 Sekund

Elly Tess. Polska wokalista i songwriterka, na co dzień mieszkająca w USA, proponuje na wakacje letni utwór pt. „Zablokowany numer”. Wraz ze świetnym teledyskiem tworzą przebojową całość, którą od razu chce się zapętlać.

„Zablokowany numer” to autorska piosenka Elly Tess, produkcją zajął się Piotr Siejka (znany ze współpracy z m.in. Edytą Górniak czy Natalią Kukulską). Tekst nawiązuje do autentycznej historii z życia Artystki. Tak przedstawia genezę jego napisania:

Spotykałam się z chłopakiem, który był skrajnie arogancką osobą. Na początku pomyliłam arogancję z pewnością siebie, ale bardzo szybko się okazało, ze on czuł wielką potrzebę chwalenia się swoimi osiągnięciami, a także krytykowania wszystkich wokół siebie, aby sam poczuł się lepiej. W końcu byłam tak zażenowana jego zachowaniem, że zablokowałam go, a on mimo to próbował się ze mną skontaktować. Wtedy właśnie napisałam „Zablokowany numer”, zainspirowana tym jak mimo naprawdę żenującego zachowania nadal sadził ze nikt nie mógłby mu powiedzieć nie.

Elly Tess “Zablokowany numer”

Elly Tess zdj. akademiamm.pl

Elly Tess zdj. akademiamm.pl

Teledysk, który powstał do promowanego utworu, mocno nawiązuje do treści… Dodatkowo jego fabuła jest przedstawiona humorystycznie, wręcz w krzywym zwierciadle, dzięki temu po pierwszym obejrzeniu chce się to zrobić kolejny raz. Można go oglądać na kanale YT Elly Tess, „Zablokowany numer” jest również dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Mocno polecamy również sprawdzanie social media wokalistki, bo już zapowiada kolejne premiery. Jak mówi: Twórczość kieruję do każdej osoby, która się utożsamia z moimi historiami, które tak lubię opowiadać w formie piosenek.

Elly Tess w Social Media:

 https://www.instagram.com/ellytessofficia
https://www.facebook.com/ellytessofficial

Czytaj również; Elly Tess “Only You” hit na lato – Recenzja

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.