Kamil Prabucki i jego najnowsza powieść “Sara”

Share
Czas czytania:1 Minut, 37 Sekund

Kamil Prabucki pochodzi z Tczewa. Od lat ćwiczy dykcję. Uczestnik konkursów recytatorskich. Miłośnik pisania. Tworzy opowiadania i wiersze. Magister kulturoznawstwa o specjalizacji dziennikarskiej.

Świadczy usługi lektorskie, copywriterskie, pisze teksty prozatorskie i poetyckie. W twórczości nie znosi półśrodków i kompromisów. Jeśli za coś się zabiera, zawsze robi to najlepiej, jak w danej chwili jest w stanie to zrobić. Zajmuje się też tworzeniem audiowizualnych materiałów o charakterze satyryczno-parodystycznym.

W życiu prywatnym: żona oraz dwoje dzieci. Jak sam twierdzi:

jestem prawie byłym romantykiem, niedoszłym cynikiem oraz nieustającym stoikiem. Zapamiętałym miłośnikiem muzyki, poezji, literatury, malarstwa i Moniki Belucci. A także – a może przede wszystkim – Monty Pythona, absurdu i czarnego humoru. Niewątpliwie zatwardziałym kontestatorem disco-polo, dziadostwa i hawajskiej pizzy. Na świat patrzę z dystansu. Z przymrużeniem oka. Z pogodną rezygnacją i ponurym optymizmem.”

“Zakręceni wokół sztuki”, czyli “Sara” w Radio Gdańsk.

O jego najnowszej powieści „Sara”

W powieści “Sara” wchodzisz w głowę głównego bohatera. Zobaczysz ten świat jego oczami. Tym samym poznasz „ciemny labirynt piekła”, znajdującego się we wnętrzu człowieka. Poznasz jego emocje, i będzie to nie lada doświadczenie.

„Sara” to opowieść o upadku człowieka. Nasycona cynizmem, czarnym humorem, seksem i demonicznym malarstwem. W książce pojawiają się wątki gangsterskie bohatera – Wojciecha, który jest wytrawnym kobieciarzem, nie stroniącym od alkoholu i „lekkiego życia”. Jednak stara się trzymać pewnych zasad. Jest nauczycielem, który ma świetny kontakt z uczniami. Inka, początkująca rzeźbiarka, to szansa na jego stabilizację. Do czasu…

Nagle w jego życiu pojawia się Sara. Piękna, enigmatyczna dziewczyna, która wywoła lawinę dramatycznych wydarzeń…

“SARA” – Prolog powieści czyta autor

Zapowiedź książki “Sara” – Kamil Prabucki:

A o to piosenka stworzona na rzecz książki:

Premiera książki “Sara” miała miejsce 22 marca. Zachęcamy do przeczytania, to ciekawa podróż do świata literatury. Współtworzy też antologię pt.”nieOCZYwista“, która ukaże się w maju 2022 roku.

Profil autora Facebook Kamil Prabucki

Kamil Prabucki na Youtube: Kamil Prabucki

Książka do nabycia:


Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.