Kamil Prabucki i jego najnowsza powieść “Sara”

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 37 Sekund

Kamil Prabucki pochodzi z Tczewa. Od lat ćwiczy dykcję. Uczestnik konkursów recytatorskich. Miłośnik pisania. Tworzy opowiadania i wiersze. Magister kulturoznawstwa o specjalizacji dziennikarskiej.

Świadczy usługi lektorskie, copywriterskie, pisze teksty prozatorskie i poetyckie. W twórczości nie znosi półśrodków i kompromisów. Jeśli za coś się zabiera, zawsze robi to najlepiej, jak w danej chwili jest w stanie to zrobić. Zajmuje się też tworzeniem audiowizualnych materiałów o charakterze satyryczno-parodystycznym.

W życiu prywatnym: żona oraz dwoje dzieci. Jak sam twierdzi:

jestem prawie byłym romantykiem, niedoszłym cynikiem oraz nieustającym stoikiem. Zapamiętałym miłośnikiem muzyki, poezji, literatury, malarstwa i Moniki Belucci. A także – a może przede wszystkim – Monty Pythona, absurdu i czarnego humoru. Niewątpliwie zatwardziałym kontestatorem disco-polo, dziadostwa i hawajskiej pizzy. Na świat patrzę z dystansu. Z przymrużeniem oka. Z pogodną rezygnacją i ponurym optymizmem.”

“Zakręceni wokół sztuki”, czyli “Sara” w Radio Gdańsk.

O jego najnowszej powieści „Sara”

W powieści “Sara” wchodzisz w głowę głównego bohatera. Zobaczysz ten świat jego oczami. Tym samym poznasz „ciemny labirynt piekła”, znajdującego się we wnętrzu człowieka. Poznasz jego emocje, i będzie to nie lada doświadczenie.

„Sara” to opowieść o upadku człowieka. Nasycona cynizmem, czarnym humorem, seksem i demonicznym malarstwem. W książce pojawiają się wątki gangsterskie bohatera – Wojciecha, który jest wytrawnym kobieciarzem, nie stroniącym od alkoholu i „lekkiego życia”. Jednak stara się trzymać pewnych zasad. Jest nauczycielem, który ma świetny kontakt z uczniami. Inka, początkująca rzeźbiarka, to szansa na jego stabilizację. Do czasu…

Nagle w jego życiu pojawia się Sara. Piękna, enigmatyczna dziewczyna, która wywoła lawinę dramatycznych wydarzeń…

“SARA” – Prolog powieści czyta autor

Zapowiedź książki “Sara” – Kamil Prabucki:

A o to piosenka stworzona na rzecz książki:

Premiera książki “Sara” miała miejsce 22 marca. Zachęcamy do przeczytania, to ciekawa podróż do świata literatury. Współtworzy też antologię pt.”nieOCZYwista“, która ukaże się w maju 2022 roku.

Profil autora Facebook Kamil Prabucki

Kamil Prabucki na Youtube: Kamil Prabucki

Książka do nabycia:


Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.