Dorota Krużołek „Baw się z nami w logobajki”

Share
Czas czytania:2 Minut, 15 Sekund

Dorota KrużołekBaw się z nami w logobajki” to książka dla dzieci, która zaciekawi młodych swoimi historiami, ale też ma na celu poprzez zabawę uczyć dzieci poprawnej wymowy.

Książka to pięć opowiadań, bajek, które dostarczają odpowiednich emocji dla najmłodszych, zachęcają do dyskusji i zabawy podczas których, jako rodzice, możemy z nimi ćwiczyć wymowę różnych wyrazów, zgłosek, części wyrazów, czyli najogólniej mówiąc, stosować ćwiczenia logopedyczne.

Dorota KrużołekBaw się z nami w logobajki

Dorota Krużołek „Baw się z nami w logobajki” Wydawnictwo Sorus

Dorota Krużołek „Baw się z nami w logobajki” Wydawnictwo Sorus

Dorota Krużołek „Baw się z nami w logobajki”

Dorota Krużołek „Baw się z nami w logobajki”

Jest to bogato ilustrowana lektura, barwa i bardzo ładnie oprawiona. Wydrukowana na przyjemnym i trwały papierze, będzie służyć długo. To jeden z walorów książki. I to zapewne zachęci do czytania jej przez uczących się dopiero tej umiejętności. Ale jak już wspomniałem wcześniej, rodzic zapewne będzie tym narratorem, a dziecko słuchaczem. Wspólna zabawa ma na celu poprawienie humoru i naukę prawidłowej wymowy.

Dorota Krużołek „Baw się z nami w logobajki” Wydawnictwo Sorus

Dorota Krużołek „Baw się z nami w logobajki” Środek.

Dorota Krużołek „Baw się z nami w logobajki” Środek książki

Dorota Krużołek „Baw się z nami w logobajki” Środek książki.

Napisana językiem w pełni zrozumiałym dla najmłodszych, przyjemnym, książka stanowi na pewno dużą wartość edukacyjną, a także może być doskonałym prezentem, bowiem wzbudza duże zaciekawienie.

Jako dorosły człowiek, mogę powiedzieć jedno, że po prostu nawet fajnie było się oderwać od literatury, którą czytam na co dzień i nieco przenieść się w czasy minionego dzieciństwa. Historie są ciekawe i szybko interesują. Mają też odpowiednie morały edukacyjne, które wywołują poprawne zachowanie i poglądu u najmłodszych. Potrafi kształtować wizerunek świata i dodając do tego odpowiedni komentarz czytającego, dziecko może poznać wiele nowego. Zapewne pytań z jego strony będzie wiele, także rodzić musi się przygotować. Ale to sprawa wiadoma.

Książka może również zainteresować opiekunów i wychowawców, jako dodatek do nauki tradycyjnej, uzupełniający.

Opis książki na okładce od Autorki:

Baw się z nami w logobajki” to zbiór pięciu opowieści, których bohaterowie nie tylko uczą prawidłowej wymowy, ale i prowadzą małych czytelników w świat emocji i magii. Wędrując z postaciami z bajek po świecie pełnym fantazji, dzieci przeżywają emocjonujące przygody, poznając przy tym, czym jest dobro, a czym zło.

Drogie dzieci, wierzę w to, że każde z was po zapoznaniu się z treścią książki nie tylko poprawi swoją wymowę, ale także zaprzyjaźni się z bohaterami, którzy zostaną w waszej pamięci na dłużej. Życzę wam niezapomnianej przygody oraz wielu wrażeń. Do zobaczenia w moim i waszym bajkowym świecie…” ~ Autorka

Autorka książki to dyplomowana logopedka, zatem treści są profesjonalnie ułożone pod względem możliwości do ćwiczeń.

Książka dostępna w Sorus: Baw się z nami w logobajki

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.