Wiktoria Tracz i „Taki sam” nowość!!

Share
Czas czytania:1 Minut, 22 Sekund

Wiktoria TraczTaki sam”. Wokalistka i songwriterka Wiktoria Tracz nie narzeka ostatnio na nudę. Dużo tworzy, dużo nagrywa, ostatnio można ją było usłyszeć podczas wielkiej koncertowej produkcji na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwieńczeniem tego okresu jest nowy singiel „Taki sam”, który ma właśnie swoją premierę.

Nowy utwór, tak jak poprzedni singiel Wiktorii Tracz, „Bajka”, jest autorstwa laureatów tegorocznego Festiwalu w Opolu (nagroda przyznawana przez ZAIKS), czyli Sonię Maselik i Przemka Puka. „Taki sam” to niezwykle przebojowy utwór, z zapadającym w pamięci i dynamicznym refrenem – idealny kandydat na taneczny przebój jesieni.

Wiktoria TraczTaki sam

Do utworu powstał również oryginalny i świetnie wyprodukowany teledysk. Tak Wiktoria wspomina pracę nad nim: Praca przy teledysku, jak zawsze, jest fajnym uczuciem. Jest trochę niepokoju, czy zdążymy z czasem i czy wszystko wyjdzie, a z drugiej strony jest dużo zabawy! Impreza w basenie z pianek była jednym z moich ulubionych momentów! A jak wisiałam do góry nogami na „donacie”, to prawie kręgosłup złamałam (śmiech). Ogólnie mówiąc wprost – wiele przygód.

Wiktoria Tracz "Taki sam" zdj. akademiamm.pl

Wiktoria Tracz “Taki sam” zdj. akademiamm.pl

Wiktoria, która ma za sobą intensywny okres wakacyjny – zwieńczony występem podczas wyjątkowego koncertu Wielkie Granie na Narodowym, u boku takich artystów jak, m.in. Urszula, Doda czy Jan Borysewicz, planuje już kolejne działania muzyczne, w tym współpracę z innymi producentami. Ale o tym już niedługo. Tymczasem mocno polecamy jej piosenkę „Taki sam”.

Artystka w mediach internetowych:

https://www.instagram.com/wiktoriatracz/
https://www.facebook.com/wiktoriatraczofficial
https://www.youtube.com/channel/UCw2iFoC8DK5FT_ER1Um3SyQ
https://www.tiktok.com/@wiktoria.v1?lang=pl-PL
https://www.wiktoriatracz.com
https://ffm.to/WiktoriaTraczTakiSam

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.