Wiktor Zwierzyński “W siódmym niebie” nowość!

Share
Czas czytania:1 Minut, 39 Sekund

Wiktor ZwierzyńskiW siódmym niebie“. Utwór jest wyrazem wdzięczności dla osób, które swoją obecnością sprawiają, że czujemy się jak “w siódmym niebie”. To także pełne nadziei wyznanie miłości, w której najpiękniejsza jest radość z drobiazgów i rutyn, takich jak codzienne wschody i zachody słońca czy – po prostu obecność drugiej osoby.

Warto poświęcić chwilę na refleksję nad tym, kto w naszym życiu jest najważniejszy i podziękować im zanim będzie za późno. Lekki i przyjemny kawałek jest odzwierciedleniem samych pozytywnych emocji i marzeń. “W siódmym niebie” przedłuża lato, odganiając nadchodzącą, przygnębiającą i smutną jesień.

Wiktor ZwierzyńskiW siódmym niebie

W siódmym niebie” to pierwszy singiel Wiktora, którego znamy z udziału w programie The Voice of Poland, gdzie podczas przesłuchań w ciemno obrócił wszystkie fotele trenerskie. Finalnie swoją przygodę kontynuował w drużynie Sylwii Grzeszczak. Dziś prezentuje światu swój pierwszy autorski singiel, który stworzył we współpracy z Oliwierem Zającem.

Wiktor Zwierzyński fot. Niebieski Label

Wiktor Zwierzyński fot. Niebieski Label

Wiktor o singlu:

Jestem w siódmym niebie, słysząc, że mój debiutancki utwór ma w sobie tyle pozytywnej energii. Pokazuje mój prawdziwy charakter, a muzycznie przedstawia jeszcze nieznaną, mniej liryczną stronę mnie. Tekst jest dość uniwersalny. Wierzę, że każdy zrozumie go na swój sposób i będzie chętnie wracał do tego kawałka.

Wiktor Zwierzyńskiwokalista, uczestnik XII edycji programu The Voice of Poland. Utworem “W siódmym niebie” debiutuje z autorskim materiałem. Przy tworzeniu muzyki kieruje się szczerymi emocjami, a do swoich inspiracji zalicza także przyrodę (szczególnie niebo), co ma związek z jego kierunkiem studiów – geografią. Wiktor od dziecka uwielbia występować na scenie – w swoim życiu stawiał na niej kroki jako tancerz, aktor i wokalista. Marzy o wydaniu albumu, własnej trasie koncertowej i występie na Eurowizji. Spośród artystów najbardziej ceni sobie Harry’ego Stylesa, Billie Eilish, Adele i Duncana Laurenca, nie zapominając o muzycznych legendach takich jak Aretha Franklin, Whitney Houston Michael Jackson czy Freddie Mercury.

Artysta na Facebook: Wiktor Zwierzyński FB

Singiel dostępny w Empik: Singiel “W siódmym niebie”

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.