We Watch Clouds “Tube de l’été” drugi singiel

Share
Czas czytania:54 Sekund

We Watch CloudsTube de l’été” to drugi singiel warszawskiej legendy screamo, który zapowiada nowy album tego zespołu – “it’s all so vibrant now it’s sickening”. Następca kultowego “resumé” z 2017 roku ukaże się już 14 października nakładem Peleton Records. W dystrybucji cyfrowej płyta będzie dostępna dzięki [Integral] Distribution Service.

We Watch Clouds “Tube de l’été”

Drugi singiel to najbardziej jaskrawy przykład nowych rejonów, w które wędruje muzyka We Watch Clouds. Choć wciąż opiera się ona na bardzo intensywnych emocjach, którym muzycy dają upust w agresywnych melodiach i osobistych tekstach, to w tym wypadku te elementy zostały z powodzeniem skontrastowane tanecznym fragmentem, którego nie powstydziłyby się najlepsze zespoły dance-punkowe.

We Watch Clouds wracają po 5 latach od wydania ich ostatniego albumu – “resumé”. W międzyczasie dokonali zmian w składzie. Do będących jego trzonem braci – Artura (gitara, wokal) i Macieja (perkusja) Tomczyńskich dołączył drugi gitarzysta – Artur Koszałko (Zwidy). Utwór, tak jak i cała płyta został jeszcze nagrany z poprzednim basistą grupy – Olesem Kalmukiem. Po zarejestrowaniu albumu jego miejsce zajął Jan Boguszewski.

Facebook: https://www.facebook.com/wewatchclouds

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.