Staszek Plewniak nowy singiel pt. „Rzeka”

Share
Czas czytania:1 Minut, 0 Sekund

Staszek Plewniak prezentuje nowy singiel pt. „Rzeka”, który jako kolejny po „Rytualnym” zapowiada nadchodzącą w przyszłym roku debiutancką płytę. Piosenka nawiązuje stylistycznie do alternatywnego popu i utrzymana jest w zdecydowanie ciemniejszej atmosferze niż „Rytualny”. 

Staszek Plewniak “Rzeka”

Staszek Plewniak - Rzeka zdj. EntertainmentART.pl

Staszek Plewniak – “Rzeka” zdj. EntertainmentART.pl

Utwór opowiada o swego rodzaju paradoksalnych ograniczeniach w kontakcie z drugim człowiekiem oraz o postrzeganiu najbliższych przez pryzmat własnych doświadczeń, które sprawiają, że to, co toksyczne i trudne a czasem nawet niemożliwe często pociąga nas najbardziej.

Staszek Plewniak “Rzeka”

Staszek Plewniak – Wokalista, instrumentalista, producent muzyczny i autor tekstów. Oprócz kariery frontmana FOURS Collective ma na swoim koncie wiele współpracy jako sideman. Grał u boku takich Artystów jak Kuba Badach, czy BARANOVSKI. Jako muzyk wystąpił na wielu ważnych festiwalach, m.in.: Fest Festival, czy Olsztyn Green Festival.

W 2021 roku rozpoczął swoją debiutancką karierę, wydając singiel pt. „Rytualny”, tym samym zapowiadając autorski album, na którym znajdą się kompozycje z pogranicza POP’u, Funk’u i Soul’u.

Media społecznościowe Staszka:
Facebook: https://www.facebook.com/staszekplewniak
Instagram: https://www.instagram.com/staszek_plewniak/
YouTube: www.bit.ly/StaszekPlewniakYouTube
Spotify: https://tiny.pl/937lj
Strona internetowa: www.staszekplewniak.pl

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.