Riderò na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 27-30.10.2022 r.

Share
Czas czytania:1 Minut, 23 Sekund

Riderò platforma wydawnicza, weźmie udział w 25. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie 2022, które odbędą się w dniach 27-30.10.2022 r.

Riderò to inteligentny system wydawniczy dla niezależnych autorów, który umożliwia samodzielne przygotowanie książki do publikacji, druku i jej późniejszej dystrybucji. Z pomocą Riderò przygotowanie książki jest możliwe w ciągu kilku minut, nawet bez żadnej specjalistycznej wiedzy. Możliwość spotkania z największymi miłośnikami literatury to zdecydowanie dobry powód, aby odwiedzić stoisko Riderò!

Riderò książki

Książki Ridero

Książki Ridero

Będą Państwo mogli dowiedzieć się, jak utworzyć swoją pierwszą książkę, i zadać pytania członkom zespołu. Możliwy będzie także zakup książek Autorów, którzy już wydali swoje publikacje w Riderò. Niektórzy Pisarze osobiście pojawią się na stoisku i zaprezentują swoją twórczość, wystąpią między innymi:

  • Paulina Ziarko, autorka książek „Śladami przodków” i „Ostatni uśmiech”;
  • Dana Platter, polska pisarka, dramaturg i autorka zbioru nowel „Opowieści sztokholmskie”;
  • Marzena Wisińska, autorka książki przygodowo-miłosnej „Przestrzeń czasu”;
  • Wojciech Pielecki, uznany reporter polski i autor książki „Faceci na karuzeli”.

Targi to prawdziwe święto książki i niezwykła okazja, by poznać polskie i zagraniczne wydawnictwa, hurtownie książek, księgarnie, instytucje kultury oraz stowarzyszenia związane z rynkiem książki w Polsce. W 25. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie swój udział zapowiedziało ponad 400 wystawców!

Spotkanie z autorami, dyskusje literackie i poznanie trendów wydawniczych to wszystko umożliwia prestiżowe wydarzenie takie jak targi książki w Krakowie. Już niedługo widzimy się z Państwem na stoisku Riderò!

Termin: 27-30 października 2022 r.
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe
EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków

https://www.expokrakow.com/pl/kontakt.html

Stoisko Riderò będzie znajdować się w hali „Wisła” pod numerem C63.

Wydawnictwo Ridero 

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.