Wiktoria Zwolińska “Psuj” no i jak naprawić potem…

Share
Czas czytania:1 Minut, 51 Sekund

Wiktoria Zwolińska. Ciągle coś psuję… Tak śpiewa Artystka w swoim utworze pt. „Psuj”. No i narzeka, że brak jej powietrza i trochę jej brakuje jej sił na życie, wpada do piekła, a nikt jej nie powiedział i nikt jej nie wytłumaczył.

Wiktoria Zwolińska “Psuj”

Takimi mniej więcej słowami ukazuje swoje frustracje Wiktoria Zwolińska w niezwykle dynamicznej i przyjemnej piosence. Artystka ironicznie przedstawia to, co czuje i wcale tym się tak bardzo nie przejmuje. No, chyba że to moje mylne wrażenie, ale sądząc po tym kawałku, to raczej radość bardziej doskwiera w jej życiu, a to, że coś psuje lub psuła, to jedynie wyzwala w niej więcej dynamiczności w codziennych realiach.

Ten, raczej popowy utwór (no może też trochę dance), jak dla mnie, to kawałek w sam raz na poprawę humoru i na super poranek. Może tak piszę, bo akurat wstałem i jest piąta rano, a przynajmniej taka godzina była, jak usiadłem przed komputerem, ale po prostu włączyłem sobie tę melodię i hurra, poszedłem „popsuć” kawę… 🤪. Bo w sumie zawsze mi jakoś źle się zaparza i pojawiają się pływające fusy.

Psuj - Wiktoria Zwolińska zdj. Magic Records

Wiktoria Zwolińska “Psuj” zdj. Magic Records

Wiem, że trochę, ale tylko tak trochę może za luźno, lub za bardzo z uśmiechem piszę, a przecież to piosenka jest, nad którą było wiele pracy, ale najzwyczajniej, podoba mi się i takie myśli miałem i tyle… Chciałem napisać, ale nie zepsuć niczego i mam nadzieję, że nie zepsułem.

A sama muzyka? To po prostu taneczne wręcz brzmienia, przy których chce się nawet skakać. Nuty w wersji elektronicznej, chyba też trochę takich wątków muzyki alternatywnej również można tutaj odnaleźć, ale przede wszystkim dance-owy, rytmiczny klimat, powoduje, że człowiek budzi się natychmiast i chce żyć z uśmiechem od samego rana…

Zresztą jak zwykle, Wiktoria Zwolińska w swojej twórczości daje z siebie więcej, niż można by po niej sądzić. Tworzy piosenki, które są proste, a jednocześnie mają w sobie wiele głębi, więcej nawet czasem, niż nie jeden utwór poetycki, nad którym dumają wielcy literaci. I tak trzymać!

No takiej recenzji, opinii na temat utworu muzycznego jeszcze nie napisałem 🙂 Ale super i o to chodzi!

Wiktoria Zwolińska na Facebook: Wiktoria Zwolińska FB

Więcej utworów Wiktorii: Kliknij tutaj

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.